Stydlivost k rodičům

Od: Datum: 17.05.13 00:56 odpovědí: 4 změna: 17.05.13 15:22

Ahojte všichni, potřebovala bych poradit. Strašně, opravdu strašně moc ráda bych se v životě chtěla pohybovat ve světě showbysnisu, ,tj. zpěvačka,herečka,skladatelka,režisérka,producentka,manažerka apod.. No a ten problém. - Bojím, ne to je moc tvrdý, stydím se to říct rodičům. Myslím, že se mi vysmějí,páč nikdo u nás v rodině neumí zpívat,tak asi ani já nesmím,nebo co. Neporadili by jste mi,moc Vás o to prosím, jak mamku připravit, že nechci být žádná doktorka ani nic podobnýho, ale zpěvačka apod.? :) Byla bych Vám velice vděčná.:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 17.05.13 01:23

No... Myslím, že by sis nejdřív měla ujasnit, co vlastně chceš, přecijen na zpěvačku, herečku, režisérku, producentku a manažerku jsou potřeba jiné schopnosti... I jiné vzdělání.

A jak na to rodiče připravit? Nejlépe svýmy činy. Nepíšeš, kolik ti je,, takže je těžší radit konkrétně. Pokud chceš zpívat, zapiš se do sboru, případně na hodiny zpěvu. pokud chceš hrát, najdi si dramatický kroužek nebo ochotnický sbor atd. atd. Až rodiče uvidí, že ti něco jde a dlouhodobě tě to baví (a není to tedy jen přechodné nadšení a snění), budou se k tomu stavit úplně jinak, než když o tom budeš jen mluvit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.13 05:40
avatar

Nemluvě o tom, že stydlivá zpěvačka nebo herečka by se asi dost těžko prosazovala.

Co´s pro své vysněné povolání zatím udělala? Učíš se zpívat, hraješ divadlo v zájmovém nebo ochotnickém kroužku, zjistila sis, co obnáší práce zmíněných profesí?

Máš hudební sluch a talent? Jaké hudební vzdělání (hudební teorie) jsi už absolvovala?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.13 08:16
avatar

askmenov + ivzez, naprostý souhlas s vámi. Bez toho všeho, o čem píšte, je to totéž, jako by se můj vnuk Karel chtěl stát Zlatovláskou. :D Všechny ty holčičky, které ječí v hledišti na koncertě, chtějí také být slavné v schowbyznisu. *vtip*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.13 15:22
avatar

Vzhledem k tomu, že se na jiném místě ptáš jak probíhá hodina zpěvu v LŠU nebude to z tvým zpěvem až tak horké. Každý kluk chtěl být popelář nebo kosmonaut, každá holka nejlíp princezna, možná ten tvůj tzpěv není pro cizí uši. V LŠU ti jistě řeknou zda máš kapku talentu. Už jsi něco složila když chceš být skladatel, hraješ aspoň ochotnicky nebo děláš konkurzy na kompars? Dobře znám Honzu Budaře, Toma Saghera a u těch byl talent znát už od děcka. tak se snaž a třeba se ti sen splní nebo z tebe bude třeba výborná kuchařka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.