Jak úspěšné byly vaše děti na vysvědčení?

Od: Datum: 29.06.12 19:55 odpovědí: 21 změna: 01.07.12 12:18

Drahouškové přinesli vysvědčení,jak se vydařil letošní rok?

JABRAKA

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hankauk*
Datum: 29.06.12 20:05

Jabrako, ráda bych se podělila, ovšem moji synovci mi od rána nebyli schopni napsat! Asi jim letos žádné "dárky" za odměnu nedovezu. Možná nenapsali, protože to nedopadlo moc dobře. *nevi*

doplněno 29.06.12 20:06:

P.S. Jak dopadli tvoji drahoušci?

Datum: 29.06.12 20:10

Dobrý večer Jabrako,

nejsem už sice dítě, ale vysvědčení jsem dnes obdržela. A jak jsem dopadla - samé výborné, jen matika byla chvalitebná.

PS: Jsem ve třeťáku na gymnáziu...

Datum: 29.06.12 21:32

Gratuluji, to mají rodiče určitě radost! *slunce*

Od: samadoma*
Datum: 29.06.12 21:42

*palec* krásné ,to zaslouží gratulaci:)

Datum: 30.06.12 08:18

Děkuji za gratulace... *hi*;)

Datum: 29.06.12 21:31

Tak už jsem to vyzjistila... Mladší končil základku a bude od září na střední přes informatiku. Takže jak byly přijímačky v kapse, tak na to dlábnul.*smich* A starší končil druhák na střední (informatika) a tam se to i v jednom předmětu začtyřkařilo. Bylo mi ale sděleno, že učitel daného předmětu dělá tupce ze všech, látku nedokáže vysvětlit a studentovi není schopen jednoduše zadat, co vlastně po něm chce. Synovec se s ním prý snažil rozumně domluvit, ale protože si učitel mlel svou, tak mu řekl, ať mu dá klidně čtyřku. Tak ji dostal. :D

Od: samadoma*
Datum: 29.06.12 21:40

Já jsem ráda ,že dětičky jsou spokojené sami se sebou ,to je hlavní ,učí se pro sebe ,ne pro mně ,já jsem jen ten rádce ,když je třeba.U nás -prospěl s vyznamenáním , a prospěla ,u kluka 3dvojky ,u holky 2dvojky a 3 z matematiky ,tam dost chuděra bojuje ,ale jsme všichni štastní ,že mají další rok úspěšně za sebou ,dali jsme si zákusek v cukrárně a pozdravili prázdniny *ua*děti jsou vysmáté jak blechy a to je moje spokojenost;)

Datum: 30.06.12 07:06

K nás klasika...vnučka v pololetí čisté, na konci opět 2 z matematiky.
Ale začíná s ní mlátit puberta, tak nemá čas dělat vědu zrovna ze známek!
Jsou důležitější věci, dědo! :-D
Datum: 30.06.12 07:45

Vzpomínám na svá vysvědčení, je to už řada let. Na základce /1. -9. třída/ jsem měla pokaždé jenom jedničky a nějakou tu dvojku, horšího nic.

Snad nejvíc mi utkvělo v hlavě vysvědčení z 5. třídy. /1966/ Bylo mým posledním na naší vesnické školičce, po prázdninách jsme přecházeli na 2. stupeň do velké vsi, 3 km od nás. Měla jsem svrchu dolů samé jedničky, zkažené jen dvojkou z pracovní výchovy. Proč? Byla jsem manuálně šikovná, ale to jaro jsme hodně pleli na školním políčku, takový ten ostrý pýr a mně pletí nešlo. Paní učitelka mě kárala: Ty nepleješ i s kořeny, ty to škubeš jako husa!

No a kvůli nešťastnému pletí mi zkazila krásné vysvědčení. Dneska už pleji jako vítr, zlepšila jsem se, ovšem v mých 57 letech mi už tu dvojku na vysvědčení asi nikdo nepřepíše. I když moje tehdejší paní učitelka dosud žije. :) Jaga.

Takže vzkaz pro školáky: Plejte dobře, plejte rádi, závisí na tom vaše vasvědčení!*smich*

Datum: 30.06.12 15:54

Babuško, takto jsem jednou dostala z výchovných důvodů na výzo dvojku z češtiny, neb jsem se nenaučila vyjmenovaná slova. Soudružku učitelku nezajímalo, že jsem jaktěživa neudělala hrubku. Ze všech diktátů 1, ale vyjmenovaná slova bych nevyjmenovala - dnes už určitě ne *ee*

Od: jumba
Datum: 30.06.12 08:28

Maturitu, přijímačky na VŠ udělal. Ted ještě v polovině července zápis a pak hurá za hranice. Sice 1 měsíc tam makat, ale druhý pak cestovat.

Všem přeji krásné prázdniny i fajn dovolenou.*slunce* Jumba

Datum: 30.06.12 18:14

Tobě taky, Jumbo. Jsi šikovný mladík a přeji Ti, ať se Ti na VŠ daří.

Takže úspěšnému Jumbovi i všem ostatním rádcům krásné slunečné prázdniny. A ať nám rostou houby. *palec* Jaga.

Datum: 30.06.12 08:41

Já mám ve škole teď i dceru a zetě VSŠ na stará kolena se dali na studium.Vnuk je na elektrotechnice,dělá zkoušky ve třeťáku,vnučka v osmičce,jednu dvojku,vnouček ve třetí třídě,samé...vnučka Eliška jde po prázdninách do první...

JABRAKA

Datum: 30.06.12 08:59

Dle svych predpokladu.Syn chodi do waldorfske skoly,kde maji hodnoceni slovni,takze jsme dostali 2 listy vysvedceni popsane z obou stran ke kazdem predmetu vyjadreni,kterou latku zvladl,kterou se musi jeste doucit,libi se mi to.kdyz se da znamka,nevi se uplne presne co se pod ni skryva.Takze nase vysvedceni obsahovalo predevsim chvalu.ale i mensi nedostatky,coz nikdo neni dokonaly.

Od: hop®
Datum: 30.06.12 18:22

A kde vůbec máme naše mladší kolegy, že se nepochlubí? Mrňousku, Fatálku a další... *hej*

Datum: 30.06.12 21:16

Dobře dobře jenom ho vyhrabu.

doplněno 30.06.12 21:23:

8. ročník základní školy

Chování - velmi dobré

Základy společenských věd - výborný

Český jazyk a literatura - chvalitebný

Anglický jazyk - výborný

Dějepis - chvalitebný

Něměcký jazyk - výborný

Zeměpis - výborný

Matematika - chvalitebný

Přírodopis - chvalitebný

Fyzika - výborný

Chemie - výborný

Hudební výchova - chvalitebný

Výtvarná výchova - výborný

Pracovní činnosti - výborný

Tělesná výchova - chvalitebný

Ekologie - výborný

Celkové hodnocení: prospěl s vyznamenáním

Od: hop®
Datum: 30.06.12 21:22

Jj, ale nemusíme znát podrobnosti, stačí třeba průměr, nebo počet jedniček, dvojek, trojek, čtyřek, a tak dále, to si snad pamatujes, ne? ;)

doplněno 30.06.12 21:23:

Jestli budes opakovat třídu nebo Tě pustěj dál ... *smich*

Datum: 30.06.12 21:37

dcerka samé "1" *palec*

Datum: 30.06.12 22:09

Samé jedničky na vyvědčení závěrečném i maturitním. *hi* /frajer*

Datum: 01.07.12 10:34

Na maturitním vysvědčení samé jedničky... Tak to je něco, při dnešní frašce, co se nazývá státní maturita, je to více než úspěch. Kdo ví, jak to bude příští rok, snad se to dozvíme v září nebo nám to řeknou týden před maturitou, to bude stačit, že pane Zelený? *bum**bzum*

Datum: 01.07.12 12:18

Brácha, prvák na gymplu, jedna trojka (dějepis), dvě čtyřky (přírodopis, fyzika)... nic moc, ale těžce na to kašle, takže rezervy budou:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.