Potlačení emocí, citů

Od: Datum: 13.04.15 21:13 odpovědí: 10 změna: 14.04.15 17:48

Zajímalo by mě je nějaký lék, droga, něco po čem jsou potlačeny city, emoce?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.15 09:53
Podle toho, co vás trápí. Prodávají se Anxiolytika, na předpis od lékaře.nebo můžete použít homeopatika, nebo v bylinkářství vám poradí, která bylinka vám pomůže s odbouráváním příznaků.
Datum: 14.04.15 11:25

Antidepresiva, antipsychotika z tebe udělají zoombí

Od: vklus
Datum: 14.04.15 12:33

AD nějaká mám a beru, ale podle mě nepomáhají. A doktora mám takovou pi*u. Jenže ke komu jinému jít. Všude mají plno. Chtějí domlouvat termíny přes telefon a z toho mám hrozný strach. Včera večer (většinou je to nejhorší večer) jsem si musel vzít všechny léky co mám abych co nejdřív usnul i tak to trvalo. Nechci se rozepisovat víc.

Ty antipsychotika asi nebudou běžně prodejné že?

Datum: 14.04.15 12:03

prumerne vyvinuty mozek by mel stacit. Pokud ne, jsem si jisty, ze existuje nejaka droga na predpis. O Mesicku lekarskem se rika, ze hoji telo i dusi, tak si z nej udelejte vyvar

Datum: 14.04.15 12:30

Pardon, ale jen o mozku to není. A ten měsíček lékařský kde se to prosím říká? Já našel na wiki tohle: http://cs.wikipedia.org/wiki/M%C4%9Bs%C3%AD%C4%8Dek_l%C3%A9ka%C5%99sk%C3%BD

A opravdu nechci a nepotřebuji léčit krev, žloutenku, játra, ani nemám škrkavky, průjmy, zánět tlustého střeva a nepotřebuji zlepšit trávení a zcela určitě mi to nepomůže při opožděné či bolestivé menstruaci. Teda u toho posledního aspoň doufám, že mezi nohama nemám pipinku :-D

doplněno 14.04.15 12:35:

Blbě jsem to formuloval. Myslel jsem mozek jako IQ a podobné. Samozřejmě jinak je to v hlavě.

Datum: 14.04.15 12:37

A nemůžu si pomoct, ale co beru všechny to zobání tak mi přijde, že mám problém s krátkodobou pamětí. Jako dneska ráno. Koukám na net na něco myslím a říkám si musím se podívat na určité stránky na cenu toho na co myslím. Otevřu nové okno, dám adresu, stránka se načte a já jsem v háji a nevím co jsem to chtěl.

Datum: 14.04.15 12:54

A co facka?

Datum: 14.04.15 13:02

Tobě? Rád. Kdy a kde?

Datum: 14.04.15 14:58
Záleží co vás trápí, já drogu, leky nedoporučuji, spiš homeopatika :)
Datum: 14.04.15 17:48

Na slabou vůli léky nejsou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.