Muzeum Londýn- Harry Potter

Od: Datum: 31.12.12 11:38 odpovědí: 4 změna: 31.12.12 12:45

Dobrý den,prosím o odkaz na oficiální stránky muzeum harryho potter v Londýně.Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dolphin*
Datum: 31.12.12 12:04

Nemůže to být tohle? http://www.wbstudiotour.co.uk/

Od: hrosik*
Datum: 31.12.12 12:05

Muzeum Harryho Pottera v Londyne nevim kde je, ale u Londyna je Warner Bross studio Harryho Pottera. Byla jsem tam pred mesicem a neco. To je to co hledate?

Od: askmenow*
Datum: 31.12.12 12:23

Čistě ze zvědavosti, jaké to tam je?

doplněno 31.12.12 13:39:

Děkuju za informace :) tak pokud se nějakým zázrakem někdy v blízké době vyskytnu v Londýně, nesmím si to nechat ujít :)

Od: hrosik*
Datum: 31.12.12 12:45

Uzasne. Ja jsem teda velky fanda Harryho Pottera, hlavne knih. Poridila jsem si ten VIP balicek, kde bylo i audio a pak kniha s efektama. Na zacatku prohlidky nas usadili do kina, kde byly rozhovory s hercema, pak se slo do velkeho salu a potom uz samostatne se prochazelo kulisama, tam uz pruvodce nebyl, ale mela jsem k dispozici audio-video pruvodce ( cestinu to nemelo). Stravila jsem tam asi 3 hodiny prochazenim. Mohlo se vyfotit v letajicim aute, na kosteti, nebo na motorce. Taky tam byly kulisy exterieru, jako dum v Zobi ulici, autobus atd. Zakonceny to bylo v darkovym obchode, predrazenym :D

Vsude se mohlo fotit.

doplněno 31.12.12 12:45:

Je to to, jak poslal link Dolphin

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.