Loupající se kůže po spálení

Od: Datum: 28.06.12 18:48 odpovědí: 8 změna: 28.06.12 21:37

Ahoj,

loupe se mi kůže na zádech po spálení sluníčkem. Za jak dlouho se mi kůže po sloupání zhruba zbarví s opálenou kůží na rukou?

Díky :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 28.06.12 18:52

Těžko říct. jednou se mi oloupala kůže na zádech takovým způsobem, že jsem měla bílé fleky celé léto.

Věřím, že Váš případ to nebude. Hodně si záda natírejte Panthenolem.

Od: dinkyjane*
Datum: 28.06.12 19:01

Když se mi oloupala minulý rok, tak když jsem se potom opálila znovu, tak se mi to zbarvilo dohromady, ale teď to potřebuju právě rychleji..

Datum: 28.06.12 18:52

Tak to nevim,jen poradim,aby se priste neloupala,kdyz se spalite.Bud silny odvar cerneho caje a placnout studeny obklad a nebo pomazat aloe vera.S tim cajem to docela zabira ,ikdyz se oparim.

Datum: 28.06.12 18:58

Paráda..Příště to zkusím rovnou, doufám, že bez opaření.. :D

Datum: 28.06.12 19:01

myslím, že to opaření bylo myšleno jinak, obklad si dávej studený, ne horký :D

Datum: 28.06.12 19:04

To jsem pochopila.. :D Ale díky no :D

Datum: 28.06.12 21:37

Ano myslela jsem ze studeny obklad cerneho caje zabira i na opareni,nebo proste,kdyz se spalite.

Datum: 28.06.12 20:54

Se sluníčkem to nepřehánět! Mě se jednou povedlo spálit tolik, že jsem se podrbal na zádech, odloupnul se okraj, tak jsem za něj zatáhl a sundal jsem celá záda *sok*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.