Jsem divna?

Od: Datum: 05.05.15 16:55 odpovědí: 4 změna: 06.05.15 16:10
Dobrý den, mam zvláštní něco ani nevim co.neni to hypochondrie,ale vždy kdyz jsem nemocna,hledám na sobě příznaky,kdyz je nemam nebo se snižují citim se jako simulant,ze lzu.. ze jsem doma a přitom bych mela byt ve škole,je to nepříjemné:( co mam delat abych se toho zbavila?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.05.15 18:13
avatar

Dobrý den, každá skutečná nemoc potřebuje svůj čas na její vyléčení a to, i když už prvotní příznaky pominou. Tím se nemusíte trápit. Ale, pokud ta nemoc nebyla tak závažná a škola mohla býti navštěvována, tak máte výčitky svědomí - a s tím si musíte poradit sama. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.15 07:56
avatar

Nijak se toho nezbavuj, když to není často. Někdy se stane, že se člověk necítí dobře. Já občas říkám: "Nic mě nebolí, ale je mi blbě. Fakt blbě!" Tohle bývá na začátku nemoci. Pak se k tomu přidá horečka, bolest, která signalizuje zánět. Většinou to bývá během 24 hodin. Až pak je snadné určit diagnozu. A tedy i léčbu. Angína třeba není totéž, co chřipka. Bakrerie a viry. Způsob léčby, která mnohdy ani není potřebná, prrotože pacient dal v posteli, v klidu a teple, šanci imunitě, která si původce sama zlikvidovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jummy*
Datum: 06.05.15 16:04

Jednoduše, nehledej na sobě to co nemáš :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.15 16:10
avatar

Také jsem to tak měla.

Odpověď přišla až v pozdějším věku. Měj se ráda, měj ráda své tělo. Hýčkej se, nebuď na sebe jako pes. Buď na sebe opatrná. Někdy hlava a tělo jsou v nejednotě. Tělo vysílá jiné signály než hlava. Poslechni intuici, myšlenky nemusejí být správné, nelámej nic přes koleno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.