Bojím se castingu

Od: Datum: 27.06.12 17:52 odpovědí: 6 změna: 13.07.12 12:59

Dobré odpoledne.Jmenuji se Tereza a je mi 11 let.Mamka mi poslala odkaz na stránky kde je napsáno že se můžeme přihlásit na casting do filmu ( http://aakce.cz/2012/06/nataceni-film-jiriho-menzela/ ).Zítra je to naposledy v Praze a proto jsem napsala že to spěchá!Ale když mě tam mamka vezme,tak já nevim co se tam dělá a už teď mám hroznou trému!Poraďte co tam mám dělat prosím!Moc vám děkuji moc moc moc vám děkuji!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 27.06.12 17:55

Nafotí si tě - profil, enface, postava, možná budou chtít nějaké grimasy, něco předvést...

Neboj, nekoušou tam... ;)

Od: trixie*
Datum: 27.06.12 19:35

Děkuji,moc mi to pomohlo :)

Datum: 27.06.12 17:57

Na castingu se na začátku mrknou, zda se jim typově hodíš (když shání blondýnu, asi nebudou chtít brunetu), a ve většině případů pak dostaneš do ruky kousek textu, který budeš muset "zahrát" před kamerou. Bude se posuzovat samozřejmě tvůj talent, zda se na to hodíš a zda na to máš.

S trémou ti bohužel nikdo neporadí, buď na to budeš mít, nebo ne.

Datum: 27.06.12 19:37

Děkuji za odpověď,ale já si nemyslím že by tam chtěli přímo brunetu, nebo blondýnu atd...,protože se jedná o komparsní a epizodní role :)

Datum: 29.06.12 07:33

Asi takhle: rodiče se někdy snaží rozhodovat za své děti. Co by byli sami v životě chtěli a co se jim nepovedlo, se snaží přenést na svého potomka.

Proto pak občas vidíš fotky 5 - 10 letých holčiček z Ameriky, s umělými řasami, nehtíky i kadeřemi, které nejsou ani staré ani mladé. Dokonce se prý používají i vycpávky na vytvoření svůdných postaviček. Je to hnus, velebnosti.

Nejdřív si ujasni dvě věci:

1/ jestli chceš nebo nechceš

2/ jestli o to stojíš Ty, nebo Tě spíš tlačí mamka

Jestli nechceš, nech to být. Jestli chceš, nemáš se čeho bát. Buď přirozená, chovej se naprosto normálně /já vím, to se mi to kecá, že?/, nafotí Tě a uvidíš. Ale opravdu se nenechávej do ničeho vtáhnout, jsi už ve věku, kdy můžeš říct vlastní názor.

Bohužel, tréma pro podobné posty není naprosto žádoucí a dokáže mnoho zkazit. Proto se ještě jednou pořádně zamysli. Pokud do toho půjdeš, tak hodně štěstí a žádnou trému. To já tedy mám větší u zubaře! Jaga.

Datum: 13.07.12 12:59

ANo,herečkou by sem se chtěla stát,ale asi na to ještě nejsem připravená :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.