Motivační- inspirativní filmy

Od: Datum: 05.05.15 15:41 odpovědí: 2 změna: 05.05.15 21:12

Dobrý den, poradte mi prosím nějaké motivační filmy například o budování firmy, finančnitví, nebo jiné. Pokud možno inspirativní a motivační. děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: host
Datum: 05.05.15 16:12

Většina dnešních středoškoláků vůbec nemá pojem o tom, jak to vypadá v praxi, v zaměstnání. Kromě zaměstnání, které vidí na vlastní oči - práci učitelů, prodavačů, kominíka, chlápů na stavbách v okolí, práci lékaře a sestry a pod. Proto je velmi zajímavé video "Náborové video McDxxxxxx´s - První dny v McDxxxxs - FastFoods.cz " (je to vyixované aby to nebyla reklama a přesto titulek originálu, protože existují i různé parodie). Pro nové zájemce o brigádu je to velmi užitečné video úvodu do práce se zákazníkem, včetně komunikace nebo i upozornění na chyby (proslulá věta "Katka zapoměla okurku"). Ale i přes různé parodie to je velmi užitečná pomůcka, kterou by měly zveřejnit i jiné firmy, aby bylo vidět pracovní prostředí, atd..

Od: mp
Datum: 05.05.15 21:12

Mě se hodně líbil film Penize těch druhých s Dany DeVitem. Tam jsem teprve pochopil systém Akcií. Nejlepší je hláška o tom pletení těch nejlepších bičů. A samozřejmě Wall Street s Michaelem Douglasem a Charlie Sheenem. Z českých pak Czech Made Man. Hodně poučný a myslím i uvěřitelný je český seriál Hotel Herbich. Jelikož se pohybuju v gastronomii, tak mojí inspirací je Pohlreich. Samozřejmě si odmyslím tu vatu a odfiltruju ten mediální obraz, ale tam se dá dost poučit. Třeba je můj poznatek, že do pohostinství se hodně vrhají lidé, kteří peníze vydělali jinde a tady si myslí, že to může dělat každý blbec - nemůže.

doplněno 05.05.15 21:16:

A ještě jak by se to asi nemělo dělat - filmy Firma a Ďáblův advokát.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.