Pár otázek ohledně příběhu Assassins Creed

Od: Datum: 25.06.12 10:52 odpovědí: 1 změna: 26.06.12 17:05

Právě jsem dohrál Brotherhood, ale ještě než se pustím do Revalations si chci ujasnit pár věcí:

1) Proč jsem jako Desmond hledal jablko? Vím, že na záchranu světa, ale jak ho jablkem zachráním? Zkrátka jak to je?

2) Potřeboval bych stručně vysvětlit, co mi Minerva na konci druhého dílu a brotherhoodu vlastně chtěla sdělit?

Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lennny33
Datum: 26.06.12 17:05

Ahoj tak 1) to je proto aby jablko našel dřív on než templáři jak asi víš jablko má moc vládnout lidskou mysl a tak to templáři nesmí získat aby ho nepoužili pro ty sví nekalí účeli(už nevim pro co) a za 2) to ti bohužel neřeknu ale tady máš odkaz jestli ti to stačí brotherhood

style="color: rgb(225, 112, 0); font-family: Arial; line-height: 18px; text-align: justify; background-color: rgb(251, 248, 233); "> od 18:30 minuty a 2

style="color: rgb(225, 112, 0); font-family: Arial; line-height: 18px; text-align: justify; background-color: rgb(251, 248, 233); "> 1:27 minuty snad ti to stačí

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.