Balení cigaret

Od: Datum: 15.03.15 16:39 odpovědí: 7 změna: 15.03.15 19:58

Ahoj, začal sem si balit cigarety jelikož jsou čindál dražši koupil sem si tábák LM a Dutinky paramount když ale chci balit vždy se mí dutinka skrabatí viz. obrázek. čím to může být?

Děkuji všem za rady :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.03.15 17:59

Dobrý den, zkuste plnit menším množstvím tabáku - asi je ho tam moc. Zdravím!

doplněno 15.03.15 18:19:

Já tuto plničku neznám, ale podívejte se do návodu - možná se má dutinka odebrat včas, aby se nemohl tabák vracet.

Od: paycz*
Datum: 15.03.15 18:14

vyzkoušel jsem furt to dělá tábák se z dutinky vrací zpět do plničky

Datum: 15.03.15 18:36

Mou se zeptat, kolik tímto ušetříte oproti kupovaným cigaretám?

Datum: 15.03.15 18:49

35% cca což je hodně

Datum: 15.03.15 19:17

a když se zežene dobrý(levný) zdroj tak i 70%:)Jinak,nemáte moc vlhký tabák?Já používám kombajn z lidlu za 80kč a úplná spokojenost a to mě toho už prošlo plícama*blee*

Datum: 15.03.15 19:37

už jsem přišel jak na to stačí plnou dutinku popotáhnout a pak standartně vrátit do defaultní polohy :D

Datum: 15.03.15 19:58

Tabák nesmí být ani vlhký, ani přeschlý. Suchý tabák nasypu do dózy a asi na 2 hodiny před balením přikryji vlhkou utěrkou. Dutinka se musí lehce nasadit na náústek baličky. Balím také cigarety, ale tak pokrčit dutinku se mi ještě nepodařilo. Plnička by měla jít celkem dobře, pokud jde ztěžka, tak je tabák moc vlhký.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.