Jak dostat web do světa?

Od: Datum: 24.06.12 19:47 odpovědí: 15 změna: 28.06.12 22:00

Zdravím,

vytvořil jsem si web(samozřejmě nebudu jmenovat ;) ). Nyní ale nevím, jak ho zdarma propagovat.. Nejde mi o tisícovky návštěv denně.. Stačí mi pár a psotupem času se bude třeba komunita rozšiřovat.. Bohužel nevím ale, ajk dát alespoň prvním pár lidem do povědomí o mém webu.. Už jsem si vytvořil i stránku na facebooku, ale tam je úplně ten stejný problém - jak dát lidem vědět, že jsem vůbec něco vytvořil.. Web je zaměřen na jeden seriál..

Budu velmi vděčný za jakkoukoliv radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 24.06.12 19:49

Pokud máš stránku na facebooku, tuším, že jí můžeš zadarmo udělat přímo na facebooku reklamu do toho pravého panelu, jak je tam furt něco.

doplněno 24.06.12 19:49:

Jinak rozhodně stránku ve zdravé míře používat, aktualizovat obsah. Pozvat přátele...

Od: mowla*
Datum: 24.06.12 20:16

´Výměnná´ inzerce...

Ty dáš na stránku banner výměnou za tvůj banner jinde...

Datum: 24.06.12 21:55

"Ahoj, máš to tu hezký, přijď se podívat na můj blogísek!" *smich*

Ne, vážně - obejít ostatní, kteří se tím zabývají, stránky s fanfiction, sběratelek obrázků a zaměřených na celebrity toho správného druhu, a nechávat tam vkusně formulované zvací komentáře. (Óóó, jak já je nesnáším a z vlastního blogu okamžitě mažu! *smich* - ale když by to vážně bylo trochu inteligentně napsáno... :-D) Většina komunitních věcí vzniká sdílením, vzájemností. Ty budeš komentovat mě, já tebe.

Datum: 24.06.12 22:00

vytvořil jsem si web(samozřejmě nebudu jmenovat
To se pak tezko muze neco propagovat, ne?
Od: re®
Datum: 25.06.12 00:16

Pak by tu bylo tisíc lidí který by ho nařkli z reklami

Od: martipouch1
Datum: 25.06.12 07:15

Ano, jmenovat web nechci, protože pak by tu mohl plno lidí psát, že nechci žádné rady,ale dělám si pouze reklamu...

Od: buss®
Datum: 24.06.12 23:04

Jenže tam musí být něco, co bude lidi sakra zajímat aby tam šli, ne že se mrkne jednou a už nikdy více. Takže táhne obsah, když si zadá do vyhledávače o co na zájem. Takže je to pro jistou cílovou skupinu lidí. Také keywords a jsou weby, nakonec i Seznam měl/má stránku na reklamu.

Datum: 25.06.12 07:34

Jasný, tak to je samozřejmost, že se web nenahodí a lidi se ho zaleknou.. Samotný seriál mě baví a zajímám se o něj, takže pro mě nebývá problém na web házet denně nějakou tu novinku, video, fotku, a přitom postupně plnit obsah(herci, apod..).. ;)

Od: stik*
Datum: 25.06.12 08:07

Zdravím,

1. V první řadě by jsi měl vědět čím se stránka zabývá - témata - eshop -hry - blog> od toho se potom odráží zařazení.

2. Je to zdarma a je to jeden ze základních stavebních pylířů - Registrace do katalogu (Viz dole) základní

3. Naučit se používat správná slova - Takže když se tvoje stránka bude zabývat hrami - sleduj trend novích her a piš onich - když se bude zabývat knihama, zminuj se o autorech knich, .. atak dale a tak dále ( snaž se téma pokrýt kompletně )

- Když se budeš zabývat filmy - piš o pravdivých zajmavostech o filmu -

Příklad : Film Matrix : Alenka v říši divů začíná tím, že Alenka pronásleduje bílého králíka a spadne do králičí nory, kterou se dostane do říše divů, podobně v jedné z úvodních scén Matrixu je Neo vyzván nápisem na počítači, aby následoval bílého králíka... Lidi to zaujme :) Alespoň teda lidi jako já :D

3. Použivej Tagy - Přiklad: Film Matrix - napíšeš do tágu všechny herce., města kde se to natáčelo , prostě vše :)

To je takoví malý základ pro stavbu webu :) Jinak často se ti stane že přidou lidi na web co hledali něco jiného ale , třeba jiný film ale hral tam ten herec co maš uvedeno v tagach :) ..

Doufám že ti to trošku pomůže

PS.1 zde můžeš zaregistrovat automaticky bez dlouhých popisování http://odkaz.pridat.eu/ stačí zadat email a stránku :)

Slíbené katalogy kam se zaregistrovat (základ) :

( jsou tam katalogy firem těm se vyhni jestli nepodnikáš )

Seznam

Atlas

Firmy.cz

• 1440.cz

• Katalog-seo.eu

• Infofirmy.cz

• Rejstrikfirem.com

• Topweby.net

• Topsites.cz

Najduvse.cz Seznam-stranek.cz

• Odkazovnik.cz

• Infotip.cz
    Ipramen.cz
    Profiaudit.cz
    Zlaté stránky
    1188.cz
    Hledat.cz

• katalog.w-software.com

• Jaknaweb.com

• Kompletne.cz

• katalog-odkazu.net
    contraco.cz
    Amok.cz

Datum: 25.06.12 13:06

přidat na Google a pak už to půjde líp: http://www.google.com/addurl/ ale musí to za to stát...

Datum: 25.06.12 21:14

Hi, mám udělané zajímavé video na YouTube s odkazem na mé stránky a za dva roky na YouTube 980.000 návštěv a na webu skoro 300.000. Inu, taky cesta.

Datum: 25.06.12 22:14

Nemohl bych se na to video mrknout ;) (popř. mi ho kdyžtak prosím pošlete na email farman@atlas.cz) ...

Děkuji

Datum: 26.06.12 19:31

posláno.

Datum: 26.06.12 20:02

Díky, zkoukl jsem ho, ale popravdě jsem nikde odkaz na tvé stránky nikde nenašel :/ .. Kde je vůbec máš zasazené? na začátku nic není a na konci máš jen vypsanou liceni, apod...

Datum: 28.06.12 22:00

Pravda, po změně web adresy se tato již v popisu neobjevila...alespoň zatím, než to zase někdo opraví.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.