Televizní soutěže a ankety

Od: Datum: 14.03.15 09:46 odpovědí: 8 změna: 14.03.15 19:46
avatar

Dobrý den, občas se podívám se zájmem na nějakou TV soutěž a buď můj zájem hned pomine nebo se podívám i opakovaně. Bylo jich, je a bude už hodně, ale nikdy jsem neměl touhu se do některé z nich přihlásit. Má někdo takovou zkušenost a byl v TV soutěži? S jakým úspěchem? A v jakém oboru nebo čeho se ta soutěž týkala? Bylo natáčení zábavné nebo stresující? Pokud jste někde odpovídali na nějakou anketu nebo soutěžní otázku z domova vyhráli jste něco? Děkuji všem, kteří mají chuť odpovědět a zdravím!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.03.15 10:58
avatar

I když otázky míří jinam, nedá mi to a podělím se o zážitky z natáčení televizního Kotle. Pořad už se nevysílá a ani politik, hlavní aktér onoho večera, už se na televizních obrazovkách neobjevuje. Ale je z našeho regionu a Nova tehdy vypravila jeden autobus přímo z našeho města.

Po pár kilometrech se mezi spolucestujícími objevily první láhve s alkoholem. Nejspíš na uvolnění, na kuráž. Účinek se dostavil brzy, protože se ukázalo, že mezi cestujícími jsou jak horliví obdivovatelé, tak zapřísáhlí odpůrci tohoto politika. Výměny názorů přitvrdily, ale zuby, brýle, knoflíky atd. nakonec zůstaly všem na svých místech.

Věděla jsem, že chci vidět, ale rozhodně nechci být viděna. Že ve studiu musí být místo, které kamery zabírají minimálně, případně vůbec. Našla jsem ho. Když se usadili všichni, kteří přišli a přijeli záměrně, vpustili televizní pracovníci do studia statisty. A tak vedle mě posedávali studenti a listovali skripty, jeden pár mladých se k sobě čím dál více tulil. Kdo ví, jak by to dopadlo, být pořad o nějakou čtvrthodinu delší. Stála tam i paní v mém věku se skvrnou na sukni a v párajícím se svetru. Od ní jsem se dozvěděla, že na tato natáčení občas chodívá, že se dovnitř pro velký zájem někdy ani nedostane a že za účast dotane pár desetikorun. Politik ji nezajímal. A i já jsem po chvíli, když jsem obhlédla, jak to tam chodí, zjistila, že mnohem zajímavější bude povídat si s ní o józe.

Shrnutí - zajímavá zkušenost, cesty v žádném případě nelituji. A s jedním z těch, co jako první vytáhli placatku, se dodnes zdravíme jako velcí kamarádi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.03.15 11:03
avatar

Dobrý den, děkuji Vám za povídání - jo, Kotel byla velká švanda a hádanice. Ona to má paní Jílková moc ráda, tak to přikrmuje. Ale, topit pod Kotlem ani moc nemusela . Zdravím!

Datum: 14.03.15 15:04
avatar

Zúčastnil jsem se soutěže Riskuj. Dostal jsem se do druhého kola (duel), tam jsem měl soupeře, který už byl v soutěži počtvrté, já poprvé, takže jsem byl docela nervózní a sním jsem prohrál. Správné odpovědi, které bych doma ze sebe jen sypal, tak před kamerou mě ne a ne naskočit. Vyhrál jsem pět tisíc Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.03.15 19:17
avatar

Dobrý den, děkuji Vám za napsání. To já před TV také mám slušné znalosti, ale dovedu si představit, že studio a časový limit udělá své. Zdravím!

Od: layborrr
Datum: 14.03.15 19:23

Kolega byl ted v nové soutěži - Víc je míň - mmj vyhrál ,

a říkal co vidíme v TV té půl hodiny že se to natáčí až 2,5 hodiny ,

jo je to zkušený matador ,

byl již v 7 nebo 8 soutěžích co u nás běžely v TV .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.03.15 19:31
avatar

Dobrý den, jsou i lidé, kteří si myslí, že film se natáčí stejně dlouho jako se potom promítá .

Zdravím!

Datum: 14.03.15 19:36

No,třeba Videostop s Janem Rosákem se natáčí stejnou dobu jako se promítá.

Akorát na začátku byla půlminutová přednáška,co a jak,udělaly se dva delší detailní záběry,jeden bohužel na mě,a pak už se jelo bez pauzy až do konce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.03.15 19:46
avatar

Dobrý den, hm, to je zajímavé. A pro soutěžící asi méně stresující, když to mají rychle odehrané.

Zdravím!

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.