Těhotenství a rostoucí bříško

Od: Datum: 21.06.12 14:45 odpovědí: 3 změna: 21.06.12 15:21

zdravím ženy.Jsem těhule,ale zajímalo by mě třeba v kolikátém týdnu Vám bylo vidět už bříško?*slunce*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.12 14:50

dobry den,to je ruzne,ale mne u prvniho tak v 6 mesici.N nekom to dlouho neni videt,na nekom hned na zacatku,proste colkove zesili.

doplněno 21.06.12 15:01:

Ja jsem nejvic nabrala vzdy na konci.Deti jsem mela vsechny docela velke do 4kg a posledni,to se i lekar hrozil,jake mam velke bricho.,no a holka dal vsem klukum na zadek,narodila se s vahou ,4.91kg . :)

Od: zuzee*
Datum: 21.06.12 14:55

u me ve 4mes. a v patym jsem uz mela velke brisko. ale byla jsem spis hubena
Od: krkovicka*
Datum: 21.06.12 15:21

Moje máma mi říkala že mam bříško jak převrácený lavor :D popravdě jsem ho vypinala do světa a nic .Až když jsme 5týdnu před termínem stehovaly zakoupenou postylku na půdu tak to sousedům došlo:) v období 30-37tt kdy jsem rodila jsem přibrala 9kg a pak opravdu to šlo vidět.Byla jsem neskutečný zrout.Ve velkým jsem jedla broskve,dva litry mléka denně,tlacenky,a ulitavala jsem na bananky v cokolade:-D smutné je že kalhoty které jsem dopla v tehu ,dnes natahnu do půlky stehen;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.