Jak dlouho působí antikoncepce

Od: Datum: 28.02.15 04:24 odpovědí: 5 změna: 01.03.15 00:11
Chtěla jsem se zeptat jak dlouho působí antikoncepce po vysazení.. přestala jsem je brát. 5.2 a neberu je do posud... měla jsem před 4 dňami pohlavní styk se svým přítelem a nechtěně mu to ujela... co to znamená?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 28.02.15 06:16
Dobré ráno. Nemusí to znamenat nic a nebo taky můžete být gravidni. Záleží v jaké fázi zrovna bylo vaše tělo. Jestli jste dobrala HA 5.2 a pak nasledovala menstruace pak jste klidně mohla mít v době nechraneneho styku ovulaci a ano mohla jste otěhotnět. Je sice pravda ze telu trva než se po HA vrati do normalu, ale jsou i zeny ktere otěhotněly ihned po vysazeni.
Od: pb®
Datum: 28.02.15 06:55
Co to znamená? Že jste oba nezodpovědní. Používat přerušovanou soulož jako metodu antikoncepce může někdo, kdo je v trvalém vztahu a je mu jedno, jestli dítě přijde hned nebo za tři roky. Pokud nechcete brát prášky, jsou i jiné metody antikoncepce. Tak doufej, že i když to bylo na konci ovulace, nic se nestalo a příště se chraňte. Mimochodem patřím mezi ty, co se jim vrátila plodnost ihned po dlouhodobém braní HA. Otěhotněla jsem druhou ovulaci po vysazení. Při té první byl partner unavem a nechtělo se mu souložit v ty vhodné dny.
Datum: 28.02.15 23:43

Ahoj PB. No tak, nebuď tak mravokárná. Vždyť, děti jsou milé a nikdy jich není dost. Hlavně zdraví.

Od: hoi
Datum: 28.02.15 23:55

Myslím, že máte ty nejlepší dny k početí. Gratuluji.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.