Kde budou k zhlédnutí závody F1?

Od: Datum: 27.02.15 17:15 odpovědí: 4 změna: 28.02.15 15:21

Ahoj. Asi 15. 3. 2015 začne kolotoč závodů Formule 1. A už ji prý nebudou dávat na NOVĚ, FANDĚ a ani DAJTĚ. Nevíte někdo, na kterém satelitní stanici, to půjde sledovat? Abych včas přehlásil, třeba Sport5 na něco jiného. Jednou za měsíc, to je prý zdarma. Nepište, že to je a bude nudné a že furt jenom jezdí dokola. To slyším pokaždý od chlapů ze sousedství. A říká mi to i u motorek soused, co je vlastně motorkář. Občasnej.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.15 17:22
avatar

Ahoj,můj manžel včera říkal,že F1 letos bude vysílat Sport 1 a Sport 2 a rozčiloval se,protože tyto programy nemáme v HD,že to prý nebude ono*bum*

doplněno 27.02.15 17:40:

Pepr,ano Sport 2 máme HD,nějak jsem se přeslechla a jestli bude HD i 1,tak to bude mužíček jásat,máme tv od O2.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 27.02.15 17:37
avatar

Máte pravdu.

Ale Sport2 má i HD verzi. A Sport1 HD se má spouštět v nejbližší době. Záleží co máte předplaceno a od koho berete signál. Viz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.15 19:11

Díky, ten tip na Digizone.cz je dobrej. Zítra to nahlásim kámošce a ona mi to změní na té mé druhé kartě na ten Sport. Jaký asi může být rozdíl, mezi 1 a 2? Jinak, Skylink má zdražovat zřizovací poplatek, na asi 9 stovek. Kdo nebude mít zaplacený, ten měsíční poplatek, tak mu tu jeho kartu prý zruší. A pak to bude dražší. To mi říkala ta moje servismanka.

Od: pepr®
Datum: 28.02.15 15:21
avatar

Rozdíl mezi Sport 1 a 2 bude nejspíš v tom, že na jednom budou dávat tréninky a na druhém hlavní závody. Zatím to podle programu vypadá, že na jedničce budou tréninky a kvalifikace a na dvojce hlavní závod.

Pokud by vám stačil jen hlavní závod, tak bych počkal pár dní na program na další dny (dnes je zveřejněný do 14.3.) a pak si zaplatil jen asi tu dvojku.

Nevím jaký zřizovací poplatek má vaše kámoška na mysli, ale karta stojí 499,- a registrační poplatek je 999,- Že by se měla zdražovat karta?

Tím měsíčním poplatkem myslíte Servisní poplatek? Tak ten když neuhradíte, tak vám pozastaví službu tzn. nepůjdou programy. Ale když se pozděj (do 1roku) rozhodnete, že zas saťák chcete, tak stačí zaplatit (na rok nebo nastavit měsíční platbu přes SIPO - inkaso z účtu) případně si předplatit programový balíček a kartu zase aktivují.

Dražší to bude jen v tom případě, že si to rozmyslíte po roce. To pak po vás budou chtít Reaktivační poplatek 299,- Protože po roce karty bez zaplacení Ser.poplatku deaktivují úplně.

Takže buď má vaše servismanka nějaké interní informace od Skylinku nebo vám říká hodně zkrácenou verzi.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.