Nezobrazování jména

Od: Datum: 27.02.15 15:50 odpovědí: 6 změna: 27.02.15 20:08

Dobré odpoledne,mám starý pracovní telefon,Nokia C6 . Když mi někdo napíše zprávu,tak se mi objeví pouze telefoní číšlo.Nevím proč,ale to dotyčné číslo mám uložené normálně v kontaktech.Neví te někdi,co by tro mohlo být? Mám to kvůli práci. Někde nějaké nastavení.Jak píši jenom pracovní telefon. Protože pak nevím,kdo mi píše,když se mi tam objeví,jenom tel.číslo.Předem děkuji...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.15 16:40

Dobrý den,

Nokie zlobily pokud telefonní číslo bylo uložené dvakrát pod jiným jménem pak se zobrazovalo jen jako číslo, jinak mě nic nenapadá, možná bych zkusil jeste obnovit telefon do továrního nastavení.

Datum: 27.02.15 18:08
Já bych se podíval, jestli čísla nejsou dvakrát, v nastavení tel. seznamu, aby nebylo telefon a sim a nebo jestli v tom telefonu není antivir. Ten, co šel stáhnout na ovi obchodě tohle dělal. Ale u toho nešlo ani odpovědět na sms. Musela se vždy napsat nová sms. Myslím, že tovární nastavení nepomůže.
Od: honza009
Datum: 27.02.15 18:10

Některé telefony neumí porovnat číslo uložené v kontaktech a číslo příchozí, pokud je v kontaktech bez předvolby +420. Nevím, jestli je to Váš případ, ale zkuste čísla v kontaktech mít s předvolbou.

Datum: 27.02.15 19:17
U nokie C6 je jedno, jestli je číslo v mezinárodním formátu. U příchozího hovoru se jméno ukáže? Mně po zapnutí telefonu vyskakovala tabulka CHYBA SYSTÉMU. Pokud tahle hláška naskočila, taky se neukazovalo jméno u sms. Po dlouhé době jsem zjistil, že to má na svědomí jen jeden motiv.
Od: lego®
Datum: 27.02.15 20:06

U nekterych telefonu se porovnavalo pouze cca 7 cislic a kdyz mel nekdo smulu tak to nezobrazilo nikoho ulozeneho ale jen cislo.

Od: stan33
Datum: 27.02.15 20:08
Nokia to určitě dělala když byla čísla v telefonu dvakrát-Mám pocit že třeba když bylo nastaveno zobrazení kontaktů a sim karty dohromady(kontakty-nastavení) a na obou bylo dané číslo uloženo (třeba jako záloha)
nebo se kontakty zdvojí při synchronizaci s pc.
Může být taky špatně napsané jméno (telefon nerozezná některý znak)
Zkuste zkontrolovat kontakty -zda nejsou dvakrát, špatně napsané a to nastavení, pokud to nedělají všechny ale jen některý tak smazat a znovu napsat, jinak mám pocit že to kdysi dělala i synchronizace přes Nokia suite.
Jinak tahle verze Symbianu to určitě dovedla-teď jsem se díval na jednu co mám v šuplíku.
Dřív se daly stáhnout alternativní aplikace na kontakty, sms, velkou fotku volajícího a tak, ale dnes už asi ne.
Přinejhorším zálohovat kontakty a formát telefonu-Symbian to stejně jednou za čas potřeboval aby jel rychle a nesekal se.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.