Kdo ví o paní Lidce?

Od: Datum: 30.12.12 20:54 odpovědí: 9 změna: 31.12.12 12:20
avatar

Dobrý večer, dlouho jsem tu na poradně nebyla a teď zjišťuji, že tu nejsou dlouho rady paní Lidky. Chybí mi tu. Byla tu naposled 15.6. Nevíte někdo něco o ní? Není nemocná? Mám její rady a odpovědi moc ráda, jsou ze života a ze zkušeností...Děkuji všem za nějakou zprávu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.12 20:59
avatar

Dobrý večer, tak ji kontaktujte SZ, upozornění na ni chodí na mail.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.12 22:30
avatar

Není to jen Lidka, mě tu už delší dobu chybí lidí víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.12 08:24
avatar

jsme s ní docela v kontaktu a čerpá oddych. Ve zkratce byla už unavená z tahanic mezi uživateli a měla pocit, že se v odpovědích opakuje (stejně jako se opakují otázky) a zkrátka si dává pauzu. Myslím, že už jsem to psal před cca 3 měsíci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lidka*
Datum: 31.12.12 10:01

Milá atramo a všichni na poradně! *jasne* Nemohla jsem nezareagovat na starostlivý dotaz a tak se hlásím pod svým nickem. Žiju a zdraví mi slouží asi v úměře k mému věku. Takže si nestěžuji. :) Občas jsem sice nakoukla na poradnu jen tak bez přihlášení, abych zjistila stejně jako Liduš a další jak se daří, kdo se odmlčel a nebo se zapojuje jenom sporadicky. Já jsem si potřebovala dát pauzu - tak trochu jsem i spoléhala na to, že mne kolegyně kapka bez problémů zastoupí. *palec* Je fakt, že se to tu podle mého gusta trochu víc dohadovalo a následně potom i trestalo. To ať si každý přebere sám. Já jsem myslím člověk dosti tolerantní a snažila jsem se spíš spory urovnávat, než někoho rovnat do latě.:D Každý jsme nějaký a tak to také beru. Hodnotila jsem přínos pro poradnu podle toho, zda odpovědi pomáhají a přehlížela občasná rýpnutí. Bohužel někteří našli zalíbení ihned reagovat a rozpoutat zbytečné a nepěkné diskuze mimo téma problému. A to podle mého zbytečně snižovalo úroveň poradny. Ale ne vždy se mi dařilo nasměrovat diskuzi k danému tématu a tak jsem si prostě dala pauzu. Dneska dodatečně děkuji za přání, pozdravy a dokonce i omluvu vnitřní poštou. *placni* Děkuji ostatním syslíkům za zastupování. Věřte, že to není snadná čestná funkce. *uf*Všem na poradně přeji pevné zdraví, slušnou míru tolerance a úspěšné konání ve všem, co nám příští rok přinese.

Vaše absentérka Lidka. PS: kdo nemá rád smajlíky - ti mi jistě odpustí, že jsem se pěkně vyřádila! *tanec*

doplněno 31.12.12 10:04:

Tak jsem se sice chtěla vyřádit se smajlíky, ale nějaká chybička či novinka se vloudila a šlus! )

doplněno 31.12.12 13:26:

Moc se mne neptejte na technické záležitosti, nebo mi zkazíte Silvestr *haha* Při prvním vložením se mi tam objevila pouze okýnka a když jsem se omluvila, tak najednou tam byly a byly všude . . . . jsou to prostě potvůrky. Připadala jsem si jak . . . . . *bzum* Jdu raději připravit občerstvení na večer - v tom se vyznám! A jestli vás zítra bude bolet hlava, tak si nestěžujte, protože jistě budete vědět po čem! Tak ať je Silvestr bezúrazový, veselý a přátelský, pokud rádi slavíte konec roku! *pivo*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.12 11:11
avatar

my smajlíky vidíme... jen v mobilní verzi se nezobrazují, což je v pořádku *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: starybrowser
Datum: 31.12.12 11:37
Spise web spatne vyhodnocuje, pro je mobilni klient a kdo ne (napoveda: staci se podivat, co posila prohlizec v UserAgent *zed*).
Pristupuji na plnou verzi, vidim plnou verzi a presto je mi asi servirovan mobilni obsah diskuzi, protoze smajliky v HTML nemam.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: starybrowser
Datum: 31.12.12 11:42
Predpokladam, ze autorka vlozila nejake smajliky do vyznacene oblasti.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.12 12:09
avatar

nn, naopak i v mobilní tyhle smajlíky jsou *smich* Lidka je tam vložila nějak netradičně, že se nepřepsaly na zkratky... opravím později.

Jinak mobilní nemobilní obsah jde podle http://m.poradte.cz nebo https://www.poradte.cz - víc v tom není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.12 12:20
avatar

Dobrý den paní Lidko, to jsem ráda, že jste v pořádku.:) Přeji Vám a všem ostatním na poradně vše dobré, a hlavně hodně zdraví v této nelehké době... Já také chodím na poradnu čím dál méně, není to tu to, co bývalo...také mi přijde, že se tu víc dohaduje a neradí, ale to je každého věc... Vám paní Lidko přeji hodně zdraví, štěstí a pohody s rodinou a občas sem s nějakou životní radou přispějte, mám je ráda, dýchne na mě z nich letitá zkušenost, kterou dnešní mladí hned tak nepochopí...*palec*Ať se Vám daří a děkuji, že jste se ozvala!*slunce**slunce*

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.