Fotky vedle sebe

Od: Datum: 19.06.12 11:26 odpovědí: 6 změna: 19.06.12 22:55

Dobrý den, moc se mi líbí fotky které jsou dané vedle sebe, třeba před a po té, jen neívím jak to udělat, nejde mě to ani v malování nikde , potřebuji nutně dát dvě fotky vedle sebe, prosím nějaký program?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.12 11:28

Adobe photoshop CS6extended , nebo jakýkoliv jiný CS :)

Od: hm®
Datum: 19.06.12 11:33

Snad úplně každý normální editor to zvládne. Já používám GIMP, ale pro spojení dvou fotek - no to už není ani "kanón na vrabce", ale baterie kaťuší.

Vzal bych první fotku, zvětšil jí plátno do strany a do nového prostoru zkopíroval druhou fotku. Nebo vytvořil nový prázdný obrázek dostatečné velikosti, na jednu polovinu zkopíroval jednu fotku, na druhou polovinu druhou fotku.

(Malování dneska už umí víc, než 16 barev a vykreslovat jen po bodech, nebo je pořád stejné?)

Od: mowla*
Datum: 19.06.12 11:39

V podstatě libovolný program pro úpravu obrázků - jen je potřeba vědět, jak ´no to´... ;)

Obrázek, ve kterém chcete fotky dát vedle sebe, musí být velký aspoň jako ´součet´ fotek - tedy pokud má každá z fotek 480 (šířka) krát 640 (výška), cílový obrázek musí mít 960 x 640...

Datum: 19.06.12 13:00

Já to dělám v program XnView (je to freeware program - zdarma).

Spustím program, ťuknu nahoře na kartu Vytvořit... a poté na Panorama... tam se dá navolit, zda budou fotky nad sebou nebo vedle sebe.

Program je ke stažení zde:

http://www.slunecnice.cz/sw/xnview/

Tak snad jsem trošku pomohla. Hezký den přeji.

Od: lll
Datum: 19.06.12 22:37

Mohl by to umět SW PhotoScape. Je to FreeWare a je určitě na slunečnici nebo na stahuj.cz

Datum: 19.06.12 22:55

Každý grafický editor. Já používám PhotoFiltre a jednoduše v něm dělám třeba pohlednice.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.