Pyšná princezna - barevná

Od: Datum: 16.06.12 19:33 odpovědí: 6 změna: 20.05.14 05:13
Zajima mne jestli skutečně existuje barevna verze filmu Pyšná princezna. Děkuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.12 19:34

Pokud vím, tak ne!

Od: polinek*
Datum: 16.06.12 21:37

,,já mám takový dojem že je,,ale všechny pohádky co dali do barvy podle mne nestojí za nic

Od: wamp®
Datum: 16.06.12 22:18

Pyšná princezna NIKDY nebyla barevná*cteni*

Od: pepr®
Datum: 16.06.12 23:45

No vidíte a tady http://primadvd.cz/15713/Pysna-princezna.html pár lidí tvrdí, že ji barevně viděli.

doplněno 16.06.12 23:47:

A tady http://www.nadoma.cz/diskuze/tema/slug_24121 taky

doplněno 17.06.12 00:08:

A na novinkách před pár lety napsali:

Pohádka, která vznikla v roce 1952, měla být původněbarevná, jenže tvůrci marně čekali na filmový materiál ORWO, který měli objednaný z NDR. Nakonec jim došla trpělivost, a tak Pyšnou princeznu natočili černobíle.

Takže bych to viděl tak, že byla natočena černobíle, ale pozdějí kolorizována. Ovšem podle reakci na netu, nejspíš nekvalitně, takže televize radši používají ČB verzi.

Datum: 17.06.12 00:02

Ano, je i barevna

Od: alespot*
Datum: 20.05.14 05:13

Hledal jsem na Ulozto - odpopvědělo to že - SOUBOR BYL SMAZÁN ! Tak na co to tam pak lidi dávají. To je jako když si něco koupím, abych to měl, a pak to vyhodím.Třeba mě to přestalo bavit, na druhou starnu to ale může pomoc jinému. Peníze pryč, čas pryč, elektrika pryč, amortizace počítače pryč atd. Možná to přestalo bavittoho, co totam uložil, možná autorská práva nebo cenzura. Nebo vrtoch.Nebo chtěl(a) nalákat lidi a pak to naschvál vymazat.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.