Nechutne nadavky od EX, proc, nechapu

Od: Datum: 25.02.15 05:33 odpovědí: 4 změna: 26.02.15 00:15

Zdravim na poradte ...nevim, nechapu, nerozmim...

-----------------------------------------------

Pred dvema mesici jsem se rozesla s chlapem, byli jsme spolu rok a pul. Je pravda, ze jsme se furt hadali, ale milovali, a stle se k sobe vraceli..Nebo teda ja, vzdy prisla, nebot jsem vedela, ze on by to nikdy nedokazal. (pry na o vzdy cekal, nu nic...) K veci : Rozesli jsme se s tim, nebot on mi to alespon tak psal, ze je vsechno v pohode, ze se nase cesta rozdelila, ze mi preje uprimne vse nej. Pak mi poslal nove cislo... ,, Cau, tohle je moje nove cislo, mej se,, po tydnu jsem se ozvala, byla jsem pracovne vytizena,, jsem urgovala, ze bych rada at mi vrati me veci a penize. Siiilenyyyy, hnusny nadavky-snad nejhorsi co muzou existovat, ponizovani - vytahoval na me me slabiny, v kazde sms vysmaty smajlik, ze muj pritel bude chudak, ze jsem herecka, manipulator,upir, a furt dokola...nadavky, nadavky, nadavky. (Hodne me to vzalo, nemam rada, kdyz se nekdo takhle k nekomu chova. Chtela jsem jen svoje veci a penize, ktere uz asi nikdy nedostanu. Nechapu to chovani. myslite si, ze je to tim, ze me ponizuje nadava, protoze si myslel, ze kdyz mi posle nove cislo, ze se budu doprosovat k obnoveni vztahu? Ze nedokaze skousnout, ze jdu dal, bez nej? Nebo proc?,Chce mi ublizit? ja mu v podstate nic spatnyho neudelala. Moc me to od nej mrzi, mela jsem ho rada, jeste mam.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bg
Datum: 25.02.15 06:02

Ano, prostě to neunesl. Nic víc v tom nebude.

Datum: 25.02.15 16:14

Asi Vam nechce vratit veci a penize. Nejspis ho urazilo, ze je chcete a tak Vam to dava "sezrat". Vzal by jsem par kamaradu, pro veci si zajel a zmenil tel. cislo. Tady neni co resit a muzete byt rada, ze jste se rozesli vcas, ikdyz ted jste smutna. Dalsi varianta je ozelet veci a penize, zmenit rovnou cislo a hodit vse za hlavu a zacit novy zivot.

Jestli mate "chytry" telefon, tak si zablokujte jeho cislo a budete mit snad klid.

Datum: 25.02.15 16:32

Může být, že je ovlivněný a vykolejený mimo své obvyklé chování - byť i tak je to od něj samozřejmě hnusárna, měl by zachovat minimálně dekorum.

Zahořkl jak pelyněk, neposeděl si před tím nějak dlouho v hospodě s "kamarády"? Představte si, že mu parta násosků valí do hlavy, jak jsou všechny ženský "mrchy, svině liný, zasloužej si tohle a tamhleto" a "já doma měl peklo, moje stará" a "ta tvoje je lakomá, teď tě obere a kopne do". To se jednomu občas převalí pěkné blbosti do hlavy...

Já bych ho požádal, aby toho nechal, že snad tohle není nutné. Možná, že to vyjde a možná, že cokoli dalšího řeknete, bude do jeho vychladnutí považováno za začátek další hádky. Nenaznačovat, my chlapi jsme na to tupí, jasně napsat co od něj kdy chcete a nechat ho být, nerozvádět debaty.

Datum: 26.02.15 00:15

Uražená ješitnost je strašná věc. Pán si asi myslel, jak bez něj budete v háji, budete mu volat a psát... jenže místo toho jste se ukázala jako silná osobnost, která ustojí rozchod.

A z něho je malý uražený chlapeček, který najednou neví, co sám se sebou. A Vy máte svoji hrdost, takže sms bez čtení mažte a pokud je to možné, klidně i zablokujte jeho číslo. Nicméně, pokud u něj máte prokazatelné své věci, můžete ještě zkusit bububu sms s tím, že pokud věci nevrátí do 14 dní, tak kontaktujete policii. Třeba to zabere.

Zažila jsem dost podobný scénář s podobným ubožákem. Jen nad věcmi, co ukradl, jsem mávla rukou a dodneška mě to mrzí.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.