Jaké byste doporučili boty?

Od: Datum: 16.06.12 16:07 odpovědí: 9 změna: 17.06.12 21:14

Dobrý den,

chtěl bych jsem se zeptat, jaké se vám líbí typy bot, přesněji, jaké byste mi doporučili? Chtěl bych si koupit boty tak cca do 1200, značkové, ne noname :) ..
Jaké byste doporučili?

Všem díky za tipy

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: emergency
Datum: 16.06.12 17:05

..klasiku která se hodí k většině oblečení..jsou pohodlně a jejich design je stále nadčasový..adidas superstar..ty bíločerné jsou pro mně boty bot:)
Od: petr9
Datum: 16.06.12 19:12

Nikdo už nic? :/

Od: askmenow*
Datum: 17.06.12 02:37

vždyť jste ani neuvedl, jestli chcete boty na sport, případně na jaký, do divadla, na ples do opery, na léto, na venčení pejska nebo proboha na co, tak kdo bude radit?

doplněno 17.06.12 02:38:

I kdybych si hrála na věštkyni a čekala, že pravděpodobně chcete boty na "normální nošení", nevm, jestli chodíte v maskáčích, kapsáčích, džínech, monterkách nebo v obleku... tak těžko budu radit ladící boty.

Datum: 17.06.12 14:19

To máte pravdu ;)

chtěl bych normální obuv na nošení - značka nike/adidas .. Nevím, zda si koupit nižší(jako na obrázku) nebo vyšší(něco jak je na způsob basketbalových - druhý obrázek).. Na obrázkách jsem jen ukazoval ty styly, ne vzhled. Šlo mi o to, abyste mě pochopili, co myslím ..
Jaké byste tedy doporučili?

Datum: 17.06.12 14:20

To máte pravdu ;)

chtěl bych normální obuv na nošení - značka nike/adidas .. Nevím, zda si koupit nižší(jako na obrázku) nebo vyšší(něco jak je na způsob basketbalových ).. Na obrázkách jsem jen ukazoval ty styly, ne vzhled. Šlo mi o to, abyste mě pochopili, co myslím ..
Jaké byste tedy doporučili?

Datum: 17.06.12 14:30

nebo tyto

Datum: 17.06.12 11:50

Já jsem zamilovaná do Rieker značky. Cenově přístupná, kvalitní, pohodlná a moc hezky vypadá.*hi* Např.: http://www.sarenza.eu/Search.aspx?Ftq2=rieker&ectrans=1&s=s;) V každé větší prodejně je koutek Rieker.

doplněno 17.06.12 16:33:

Ahá, už chápu, kdo jste a co očekáváte. :)

Datum: 17.06.12 20:23

babkazov: To myslíté normálně, nebo ironicky? ;) :-D

Datum: 17.06.12 21:14

Vy očekáváte evidetně, že poradíme světoznámou značku, kde to půjde hodně vidět, abyste byl značkový a in. Nemá pravdu?:)Každému se chodí dobře v něčem jiném, mě třeba v Nike, ale také v obuvi od Deichmanna nebo prostě v kvalitní obuvi z dobré prodejny. Nemá na sobě pruhy ani fajfky, ale bývá kvalitní a vydrží.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.