Lázně Třeboň

Od: Datum: 14.06.12 15:28 odpovědí: 7 změna: 25.02.14 14:41

Byl jste někdo po operaci páteře v lázních Třeboň?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.12 15:38
avatar

Ano,co potřebujete vědět?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.12 16:45

Jestli jsou tam dobré procedury a jak se k Vám chovají. V některých lázních to jde jak na běžícím pásu a raději si všímají cizinců.

Datum: 14.06.12 15:51
avatar

Ano v r. 2004 v Bertě, bylo to tam super.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.12 16:41

Spokojenost!

doplněno 14.06.12 18:19:

s Aurorou

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.12 17:33
avatar

Jen tak pro upřesnění v Třeboni jsou dvě lázeňská zařízení-Bertiny lázně ,ty jsou téměř v centru a poté u rybníku Svět jsou lázně Aurora.

Nevím jak dnes,ale před cca 4 roky jsem tam byl na 28 dní (ne po operaci) .Bylo to poprvé a víckrát jsem tam nebyl.Spokojen jsem byl,ale nepřišlo mi to jako potřeba jezdit tam co dva roky.Ale poznal jsem tam pár lidí ,co tam jezdí pravidelně snad dvacet i více let (Jeden z nich měl /nwn zda správně napíšu/ Bechtěrejevovu nemoc).

doplněno 14.06.12 21:01:

Jo a pobyt by super - úplně volný,nebydlel jsem totiž v Auroře,ale v hotelu Bohemia,lážovkou deset minut od Lázní.

PS pokud neznáte a budete brát rašelinu,nezapoměňte si nechat jednu ruku (alespoň od zápěstí ) nad hladinou!Jako stěrač potu!

Ale řeknu upřímně, moci si to finančně dovolit ,tak si alespoň jednou za půl roku užiju a koupím si na některé procedury (mám to tam cca 30km)!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.06.12 18:09
avatar

Jak píše diesel jsou tam dvoje.Já byl v Auroře v roce 2005.Celkem dobrý nikdo zbytečně nebuzeroval.Některé pracovnice(rehabilitační sestry?)nám dávaly do těla některým bylo jedno jestli to šidíte.Tak dělali jsme to pro sebe že!Dalo se s nimi domluvit na čemkoli a přehození času procedury nebo výběr jiné koupele.Cizinců tam v té době moc nebylo spíše herci,sportovci,politici atd.Nikdo nedával najevo,že jste tam na pojišovnu .Akorát při ranních návratech nás upozorňovali že se máme vracet dřív.S lékaři také dobrý.Dnes je tam i wellnes což tam nebylo.Poznal jsem tam super lidi se kterými se stýkám dodnes.Akorát si nevyberete spolubydlící.Byl jsem tam 5 neděl s 75 letým dědou.Naštěstí neprudil.Tak i já jsem se snažil ho nezlobit.

*smich*Přes den tam všichni hekají ,kulhají a máte vidět večer jak jsou čilejší.;)

doplněno 14.06.12 18:11:

Procedury si domluvíte s lékařem dle nemoci a momentálního stavu.Je jich spousta a abych řekl pravdu dost mi to pomohlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikolapavlikov
Datum: 25.02.14 14:41

Dobrý den,je mě 27 let a pocházím z Nového Města na Moravě chtěla by jsem se zepat jaká je čekací doba do lázňí 1.6.2012 do 6.12.2012jsem byla hospitalizována v Novém Městě na Moravě na neur. kde na CT zjistily L5/S1-je nově mediální až lehce pravostranně parmadiální protuze až herniace disku(VDmm) mělce imprimující durální vak těsně nad ostupy kořen.pochev S1 a na rtg C plochá lordoza plynulá,v APprojekci obratle v ose bez osteoproduktivních změn Meziobratl.prostory nejsou snížené byla jsem tam odeslána p.Pavloskovou pro akutní bolesti bederní páteře s vyzářováním v dermatomu S1 a v roce 2009 jsem jsem vyla také hospitalizována neur a na ct byl zjišěn zánět esíček a revmatoidni artitida.Mám astma kde bylo zjištěno obvoďákem.Operace měla jsem akutní bolesti v zádech kde mě odvezli ze soustřědění do nemocnice na dětské oddělení tam mě poslali na ct kde zjistily že na levém vaječníku byla cysta a během operace mě byl vyndán pravej vaječník důvod byl řečen že nefungoval tak jak má že byl špatnej potom mě byla nasazená antikoncepce nyní je vysazena.Potom tam bylo sekaní zubů kde jsem byla operovaná v Brně trhali mě 8 a 5 kde mě při narkoze hnuli s krční páteří a od tý doby se to táhne třetí operace apendix.Chtěla by jsem se zeptat jestli mám vůbec nárok na lázně.A teď 23.1. mě opět berou záda a nyní mám ještě pořád neschopenku a těsně před vánocmi jsem měla obstřiky a 28.2 jdu na kontrolu na reh. byly mě napsány opět rhb.Chci se zeptat jestli je normální že mě mrtvý pravá ruka a pravá noha a vystřeluje mě to to nohy a do páteře a zakopávám o pravou nohu a levou nuho cítím víc než pravou aj ten došlap,už mě z toho bolí koleno jak tomu uhybám .Myslíte že mám nárok na křížkové lázně,Dělám v kauflandu na úklidua občas chodím vypomáhat na pokladny když jsou fronty a nestíhají nebo když je málo pokladních.Myslíte že jsem to mohla trchu přecenit svoje síly a proto se to ozýva Děkuji za odpověď Nikola Pavlíková

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.