Život prostitutek, narkomanů

Od: Datum: 05.06.12 15:53 odpovědí: 7 změna: 18.06.12 18:11

Dobrý den, ahoj, mám takovou poněkud zvláštní otázku. Vždy mě zajímal běžný život prostitutek, feťáků, .. teď na toto téma (mnou zvolené) dělám prezentaci. Proto bych byla ráda za vaše názory, poznatky , ... :) děkuju mnohokrát :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.12 15:59
avatar

Běžný život prostitutky? Přes den, ale především večer se nabízet na parkovištích, u domů apod., uspokojit zákazníka, inkasovat peníze, část jich odevzat pasákovi a zase jít lovit zákazníka dalšího. To jsou ty nejnižší prostitutky na ulicích, ty v "bordelech" se mají lépe, mají aspoň pokoje a pracují pod střechou. Jeden takový lepší klub jsem pracovně navštívila (to zní divně, co?:D), a holky tancovaly u tyče, střídaly se, postupně se převlékaly a vedly s hosty nezávaznou komunikaci tak, aby si pánové objednávali drahé pití. Pokud se jim dívka u tyče či u stolu líbila, šli to vyřídit na bar, zaplatili, dostali klíče a už si slečnu odváděli nahoru... ta se po čase vrátila, vzadu se umyla, převlékla a šla znovu tančit:) Holky dělaly na směny a vůbec si nevydělávaly špatně, takže volný čas trávily na nákupech apod.

U feťáka je to horší. Ten se prostě jen válí kdesi zdrogovaný a když má absťák, šlehne si další dávku a je zase v rauši. Samozřejme jsou i takoví ti bohatí, ve smokingu, co berou, ale není to na nich vidět. Ti naopak lítají jako fretky, mají plno energie, všechno zvládají a jsou oblíbení... ale pak to na ně padne a musí dodat drogu, jinak jsou v háji.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 05.06.12 17:28

Není nad vlastní zkušenost, jít mezi ně.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jazzi*
Datum: 05.06.12 19:55

Proč chcete dělat prezentaci něčeho, co nejste schopna nyní obsáhnout? Leda, že ji budete předvádět za rok, doporučuji změnit téma, jinak to stejně nebude stát za nic nebo ještě hůře...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marenka*
Datum: 05.06.12 20:57

Tak tohle téma bych viděla skoro na knihu. Ono není prostitutka jako prostitutka a není feťák jako feťák. Je luxusní prostitutka, resp. společnice. Má úroveň, chování, umí jazyky, je vzdělaná. Její příjmy se pohybují ve velmi vysokých čáskách. Pak je také prostitutka, která stojí u silnice, vše co vydělá - mrzký peníz, dá pasákům a co vidím u nás tak bydlí u jisté skupiny obyvatel a za svůj výdělek má akorát tak špinavou matraci někde v ruině a trochu jídla.

Život narkomanů je různý podle typu drogy, kterou berou. Třeba heroin. Rychlý pád, špína, silná závislost, rauš, spíš spí kdekoliv. Útlum. Takový pervitin. Aktivita, stihomam... U obou nemoce, krádeže, prostituce, rozpad osobnosti. Kokain je droga celebrit, bohatých. Doporučuji zhlédnout pár filmů, přečíst pár knih. Např. My děti ze stanice ZOO, Matka Davida S. narozeného..., Perníková věž atd. atd.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.06.12 13:45
avatar

K tomu jen doplním - doporučuji dokument Katka - mapuje skutečný život narkomanky, která se snaží přestat. Bohužel dokument nedopadne dobře, ale to je život:(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 07.06.12 08:33

O feťákách byla dobrá knížka Memento od Jhna. Už je to dost let, co vyšla.

doplněno 07.06.12 08:34:

Pardon: od Johna (Radka) *smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lll*
Datum: 18.06.12 18:11

Pokud by Vás zajímala skutečná fakta z historie prostituce od starověku až asi po rok 1918, vyšla v r. 1924 kniha od Pierra Dufoura, Dějiny prostituce. V některé knihovně by ji mohli mít.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.