Fotky na netu

Od: Datum: 24.02.15 10:48 odpovědí: 6 změna: 24.02.15 19:41

Dobrý den,rád bych našel webové stránky,kde bych mohl ukládat své fotky z realizovaných zakázek.Podnikám ve stavebnictví a mnoho klientu se ptá na fotky,Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 24.02.15 10:56

Dobrý den, nebylo by nejlepší fotky nahrávat na vlastní stránky?

doplněno 24.02.15 11:20:

Sránky určitě budete dříve, či později potřebovat, zkuste zadat poptávku trochu podrobněji s tím, co chcete například zde: https://webtrh.cz/f93

Ozvou se Vám s různými cenovými nabídkami, prohlédněte si portfolia hotových prací, třeba si tam někoho vyberete. Cena může být od 1000kč - čistě za galerii od studentů až po desítky tisíc - více stránek, profi vzhled, různé odesílací formuláře...

Nějaké mikrostránky by mohly být kolem 3000Kč

Datum: 24.02.15 11:06

právě přemýšlim na kolik mne výjdou webové stránky,kde bych mohl mít galerii s dokončených zakázek,nebo jen mít někde na webovkách jen fotky.

Datum: 24.02.15 11:16

Muzete zkusit pouzivani bezplatnych stranek webnode.cz s monoha sablonami primo designovanym jednotlivym oborum a typum cinnosti. Ve verzi zdarma ma sice omezeny prostor pro napr. fotky aj. dokumenty. Ale ja to resim tak, ze pokud je potreba velka fotka, tak ji odkazu linkem ze stranek do sveho Dropbox uloziste. Ten link lze samozrejme umistit primo do male fotky na tomto webu, takze po kliknnuti na maly obrazek se objevi ten vetsi atd. Nejen fotky, ale i jine dokumenty lze takto odkazovat (pdf atd).
Jinak pokud nechcete webove stranky, ale jen odkazovat partnery na fotky, tak doporucuji Dropbox s tim, ze zde mj. muzete omezit i prava ruznych uzivatelum (viditelnost) atd.

Datum: 24.02.15 19:41

jak psal @mikihans, rajce je nejjednodussi a nejrychlejsi reseni, a je zdarma... dokonce ma svuj sikovny programek na spravu obrazku, abyste to nemusel delat vsechno na strankach

Datum: 24.02.15 19:03

Tohle sem taky loni řešil - nakonec jsem koupil doménu (.cz) a webhosting bez omezení velikosti za cca 350Kč/rok, kamarád za protislužbu udělal web a galerie s fotkami mám na svém vlastním webu. Když ědko chce vidět fotky, dám mu adresu webu a tam už si může prohlédnout, co chce. Rozhodně jednodušší než někomu vysvětlovat adresu nějakého úložiště.
Úložiště pro dokumenty, fotky a videa mám sice taky, ale to používám především pro jedno zájmové fórum, kde na něj mám trvalý odkaz v profilu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.