RPG byty - vaše zkušenosti s nájmem

Od: Datum: 11.03.15 10:17 odpovědí: 1 změna: 11.03.15 10:43

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti jako nájemci s Bakalovými RPG byty na Ostravsku? Mají teď celkem levný nájem, dívala jsem se na fotky a některé byty jsou i celkem pěkně zrekonstruované, všude je možné přihlásit i trvalé bydliště... Přesto mám nějaké pochybnosti - několik lidí si stěžovalo na špatný stav bytů, vysoké zálohy na služby i na chování pronajímatele... Jaké máte zkušenosti vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.15 10:43
avatar

Celá vedlejší ulice je plná těchhle bytů. Domy jsou neudržované, okna už měli všichni vyměněny a až zadlouho se měnily v těchhle bytech. Nikdo v bytech nic neopravuje, protože neví, jak to dopadne. Jestli budou moci odkoupit nebo naopak dostanou výpověď. A když už se lidé z nich stěhují, do prázdných bytů, s vysokým nájmem, se stěhují nepřizpůsobiví a cikáni, protože na vysoký nájem jim stát doplatí v příspěvku na bydlení. Velký počet lidí je už ve věku, kdy nemají únik, nemají jak svou situaci vyřešit. Čistý nájem, za zanedbaný 2+1 platí kolem 10.000kč. *hej* RPG slibuje poměrně nízký nájem, ale jen na dobu určitou. RPG je největší, vládou posvěcený podvod a tunel!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.