Řazení kontaktů FACEBOOK v chatu

Od: Datum: 22.02.15 16:37 odpovědí: 2 změna: 22.02.15 18:55

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli nevíte , dle čeho se řadí kontakty vpravo v chatu na FB. Jasně že podle toho jak často si s někým píšete, ale třeba další kriteria? Někdy je někdo nad někým jindy zase nad jiným , ikdyž si s ním třeba nepíši. Vím že je to blbost, ale jen mi to vrtá hlavou :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujsŽ
Datum: 22.02.15 17:40

Nemyslím si že to je ,,podle toho jak často si s někým píšete".

Já mám jako první čtyři kontaky na lidi se kterýma si v chatu skoro vůbec nepíšu.*nevi**nevi*

Od: peprŽ
Datum: 22.02.15 18:55

Tak podle Fejsbůku to je:

Přátelé, kteří se zobrazují v horní části postranního panelu chatu, jsou uživatelé, s nimiž na Facebooku komunikujete nejčastěji nebo s nimiž jste komunikovali naposledy.

Přátele nemůžete do této horní části přidat ani odebrat, ale budou se dynamicky aktualizovat tak, jak se mění lidé, se kterými komunikujete.

Ale jak sama víte není to pravda. Řekl bych, že do toho pořadí "mluví" např. i to jak je dotyčný na facebooku aktivní, třeba kolik dává přispěvků na zeď.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.