Jak zapomenout na lásku

Od: Datum: 09.06.12 11:26 odpovědí: 5 změna: 10.06.12 20:52

Je mi 16 let a už asi 2 roky jsem zamilovaný do jedné holky,je opravdu krásná,sice o 20 cm menší,ale na tom nezáleží.Teprve před 5 měsíci sem si sní o tom promluvil že jí miluju a že bych sní chtěl být.Její odpověd byla.Jsi moc milí a hezký kluk,ale já mám s tebou krásný vztach jako kamarádka a nechci ho z tebou ztratit.5 měsíců se sní bavím,snažím se chovat jako kamarád jako k ostatním holkám,ale nejde to..Ale pořád nevím co jsi od toho mám myslet,jestli mě opravdu nechce,nebo něco jiného.Prosím poradte. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 09.06.12 12:05

Ahoj. Já bych si s ní zkusil promluvit ještě jednou. Zkus ji pozvat na nějaký koktejl. Nemyslím alkoholický! Pokud jsi z Prahy, vezmi ji jako kamarádku do Světozoru do cukrárny. Nebo někam jinam, pokud nejsi z Prahy. Prostě s ní někam jako s kamarádkou zajdi a řekni ji to samé, co jsi řekl nám. To je moje rada.

doplněno 09.06.12 12:16:

Ale musíš vědět, jakým způsobem Ti to ta kamarádka říkala. Jestli třeba nejistě nebo narovinu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.12 12:11
avatar

Já bych věřila tomu, co kamarádka říká, a nesnažila bych se domýšlet něco jiného.

Podle mého názoru je lepší se přizpůsobit se tomu, oč stojí kamarádka (kamarádský vztah) než se pokoušet situaci změnit, a riskovat tím i ztrátu kamarádství.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rascha*
Datum: 09.06.12 16:34

jak to říkala si nepamatuju,dneska sem sní mluvil a říkala že neví co chce že si to musí všechno promyslet(ale nevím jestli myslel nás 2).

Datum: 10.06.12 00:11

Je vidět, že mezi vámi dvěma nepřeskočila ta správná jiskra lásky a s tím se nedá nic dělat, jen se s tím smířit! Takže u Tebe se jedná o obyčejnou zamilovanost, která se nejlépe léčí jinou zamilovaností, která ovšem bude opětována a vznikne tak skutečná láska.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rascha*
Datum: 10.06.12 20:52

Děkuji za rady.takže nezbývá nic jiného něž se dál trápit dokavaď nepřijde jiná.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.