HYPERSLEVY - podvody důvěřivců

Od: Datum: 08.06.12 21:10 odpovědí: 8 změna: 20.10.15 16:43
Nechci polemizovat o tom, že co je podezřlele levné může být strašně drahé. Slevy za 50% i více se staly hitem a lidé je začali kupovat ve velkém. S romantickými pobyty obdarovávat své bližné a kupovat si krásně vytvořené vouchery v domění vlastní obchodní vyzrálosti. A je loogické, že toho využijí i podvodníci. Vytvoří krásné stránky ( třeba dovolená-levně nebo HYPERSLEVY), formálně nasmlouvají desítky hotelů a byznys se rozjede. Pak přestanou hotelům platit, ale prodávají vesele dál. Tisíce důvěřivců si nakoupí jejich poukázky a těší se na dovolenou. Dle instrukcí si termín mají telefonicky objednat u firmy REWELL a ta jim ho sjedná s vybraným hotelem. Jenže oni se pak nemohou dovolat a tak přijedou rovnou do hotelu. Tam zjistí, že cestovka - server jsou podvodníci a neplatiči. V recepci si vylejí svůj vztek a jsou schopni jít zažalovat i hotel, který marně uhání své peníze u nezvěstného Ondřeje ROUSE, původního jednatele firmy. A další lidé si dál kupují vouchery, převádějí peníze na účty, někdo je chodí do banky vybírat, někdo komunikuje mailem s koupěchtivými klienty... Bezdomomovkyně, nic netušící nová jednatelka, které paní domácí transakci sjednala za odpuštěný nájem, dál ve svém holobytě v Josefově žije z podpory... Asi ji na konci čeká trest, je totiž svéprávný. A onen mladík Rous dál podniká se svým "slevomatem". Zastaví ho někdo?! Žaloba podaná na firmu REWELL, dnes již formálně v Praze a ne v Liberci, nemá smysl. Musí být orientována na pǔvodniho jednatele. Na nezaměstnané staré a nemocné paní s podporou si nikdo nic nevezme. A policie spí...asi mají v hledáčku větší "ptáčky".
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 08.06.12 21:14
avatar

No, jako dotaz či žádost o radu tedy nic moc. Ovšem jako varování ve volné diskusi to chápu a přijímám. Ovšem, bohužel, na této poradně se většinou napálení tazatelé ptají "co s tím" až po tom, co do podobného průšvihu spadnou. A ne před tím, než něco zaplatí... BOHUŽEL!

Jen můj názor...

doplněno 09.06.12 19:44:

Zaregistroval jsem se třeba na AkceZ a tam to funguje k mé naprosté spokojenosti...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lilil
Datum: 09.06.12 01:02

Všechny tyto slevové portály jsou velký podvod. Už jsem se také napálila v kosmetice, u kadeřníka a cvičením s osobním trenérem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 09.06.12 10:11
avatar

Jak který ,,Slevomat,,my byli 2x na dovvolené v Čechách,jednou na 3 dny,brácha 4 dny v Tatrách,na různých večeřích a akcích typu 3 mojita za 90,- atd. atd.a zatím jsme byli vždy spokojeni.Jen u PUMBY jsme narazili,ale po delších urgencích nám vrátili peníze zpět,takže to vlastně taky dobře dopadlo.Je třeba si číst recenze,zavolat do hotýlku,penzionu předem,poptat se na serióznost toho či onoho slevomatu a myslím,že budete taky spokojeni.Není dobré se vrhat po hlavě do levné koupě,ale raději si to předem vše ověřit.Tak držím palečky a HRR na ně-na slevy.*smich**smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ee
Datum: 27.06.12 23:14

Slevový portál www.hyperslevy.cz mi zaslal toto vyjádření:

"Bohužel v tuto chvíli není možné zaslat finanční prostředky, protože firma Rewell nespolupracuje."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lech
Datum: 20.10.15 16:40

Hyperslevy okrádají jak kupující tak i prodávající. Hyperslevy jsou PODVOD. Mám vlastní zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lil*
Datum: 28.06.12 21:35

Na Hypeslevy si dejte pozor.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xxxx*
Datum: 29.06.12 22:14

Jsem přesvědčen, že Hyperslevy v konkurenčním boji slevových portálů s takovýmto přístupem k zákazníkům neobstojí a brzy skončí. Alespoň průměrný slevový portál by už dávno peníze zákazníkům vrátil a omluvil se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lech
Datum: 20.10.15 16:43

Hyperlevy nejspíš končit budou, protože jsou insolventní. Neplatí za provedené služby a přitom peníze od kupujících vybírají.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.