Nervozita mužů

Od: Datum: 19.02.15 18:50 odpovědí: 9 změna: 20.02.15 07:35

Zdravím, tohle je otázka spíše na holky. Mě hrozně vzrušuje a líbí se mi, když je kluk, se kterým mluvím nervozní, že se mě bojí, že si nevěří. Přijde mi ta jejich ostýchavost, stydlivost hrozně sexy. Taky se vám to holky líbí nebo máte raději sebevědomé, odvážné kluky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 18:59

Jestli je klukovi 14 a tobe 30 (ikdyz podle toho co pises ti bude 14 taky) tak se ani tomu klukovi nedovim.

Datum: 19.02.15 19:09

V 25-ti a výš málokterá chce ostýchavého.Chlap pro život by měl být sebevědomý,cílevědomý a schopný se postarat.S nervozními stydlíny se chodí tak v 15-ti.

Datum: 19.02.15 19:16
Nestačily ti odpovědi na otázku o stydlivých hoších, holčičko?
Jak se do lesa volá...
Jednou narazíš na mistra a budeš mít mindráky ty.
Na druhou stranu je tě třeba pochválit. Děláš záslužnou práci. I z těch nervózních stydlínů budou časem sebevědomí. Tvojí vinou. Nebo i obráceně. Budou ještě horší. Tvojí vinou.
Datum: 19.02.15 19:25

možná máte málo sebevědomí, takže se namachrovaných kluků bojíte, nebo jste mateřský typ, nebo jste prostě jen škodolibá !

Datum: 19.02.15 19:45

No tak tohle by mne teda vůůbec nevzrušovalo. A potom, jak to asi vypadáš, když je kluk, se kterým mluvíš nervózní a bojí se Tě? Neoslovuješ nějaké nezletilé školáky? Tak na to děvče pozor. To by se mohlo zvrtnout ve Tvůj neprospěch. Ti kluci si na Tebe mohou stěžovat doma, že je pronásleduje nějaká ženská a má divné řeči a návrhy, aby je uvedla do rozpaků. Myslím, že bys měla spíše navštívit psychologa. Někde bude problém...

Datum: 19.02.15 19:57

On 15letý mladík jistě bude při rozhovoru se skušenější třeba 17 letou dívkou,či dvacítkou jistě nervoznější,ale pkd by to bylo opačně a hovoříla sedmnáctka (20) s třicetiletým zkušený chlapem nevím, opravdu nevím kdo by byl nervózní!?

Datum: 19.02.15 20:01

Záleží co by měla slečna v plánu. říct mi že je těhotná a čeká se mnou dítě, tak jsem nervózní taky.

Datum: 20.02.15 00:42

Ne, prave naopak.. Ostychavej chlap se mi nelibi, nic mi nerekne, ale pises o klukovi, tak odhaduju, ze budes mit do 15 let a to je jina kapitola.

Datum: 20.02.15 07:35

Buď jsi tohle ty http://www.poradte.cz/volna-d…32-proc-se-libim-jen-deb.html anebo takhle dopadneš! Každopádně si koleduješ. *bum*Navíc si myslím, že ničit něčí sebevědomí jen pro své pobavení, to je opravdu zvrhlost. Víš ty, co je karma?

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.