Obal na cetovní kufr

Od: Datum: 19.02.15 17:17 odpovědí: 3 změna: 20.02.15 08:57

Vážení, obracím se na forum s otázkou jestli někdo nemá zkušenost s vlastním ušitím ochranného obalu na cestovní kufr na kolečkách s vysouvacím držadlem. Za případné odpovědi Vám předem děkuji. Tatik

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 17:32

viděl jsem to,myslím,že je to rychlejší než to strečovat a hlavně když potom chcete ještě do kufru tak je to bez problému,už to říkám kolik let,že si to pořídím,ale vždy na to zapomenu. Dík za připomenutí.

Datum: 20.02.15 07:41

Ne nemám, protože za stejné peníze koupím u ťamanů kufr nový. A navíc, skladovat obal, který, aby byl pevný a odolný, musí být z hrubšího materiálu, když v cíli cesty nebývá příliš úložných prostor. ;) A když je kufr luxusní značky, tak ho chci ukázat a nebudu ho schovávat pod nějaký hadr. Podle mě je to nesmyslný nápad.

doplněno 20.02.15 10:25:

;) Hezký, slunečný víkend!

Datum: 20.02.15 08:57

"babkazov" mám naprosto stejný názor.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.