Líbí se mi, ale nevím jak jí to říct

Od: Datum: 09.04.15 16:09 odpovědí: 4 změna: 09.04.15 19:42

Ahoj, líbí se mi jedna holka. Vidím jí 1x týdně (chodím s ní do kroužku) a moc se mi líbí. S tímto kroužkem jezdíme na výpravy a 1x do roka i tábor (takový "skaut"). Já po ní koukám a ona po mě taky (když na té výpravě někam jdeme, jde poblíž mě, furt na mě kouká, sedá si vedle mě atd.). Ani nevím jestli v tomhle věku má vztah vůbec smysl (je mi 12,5 let). Líbí se mi už asi 2 roky a stále jí to nedokážu říct, bojím se. Prosím o pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 09.04.15 16:17

2 roky je už doba, kamarádit můžeš. Osměl se, odtrhni se od počítače a komunikuj s lidmi, pozvi ji na zmrzlinu, na něco, do muzea...

Datum: 09.04.15 16:41

Vůbec ji neříkej, že se ti líbí. Nejspíše bys ji přivedl do rozpaků Zeptej se jí jestli ji smíš doprovodit domů nebo na bus, jestli jí můžeš vzít tašku, jestli má čas si s tebou popovídat, jestli příjde příště zase. Jestli by mohla přijít o chvíli dřív, že byste si mohli chvíli povídat, než kroužek začne. Že ji rád vidíš, že jsi s ní rád. Ji to potěší, ale nepřekvapí, nerozhodí ji to. ;) No a příště uvidíš.

Od: blacktwitter
Datum: 09.04.15 19:25

No, doprovodit jí nemůžu, protože ji vyzvedávají rodiče. Ani troško dřív nemůže, protože její rodiče jsou opatrní. Jinak díky :)

Datum: 09.04.15 19:42

Ahoj. Tak to všechno, co ti tu poradila Babka, budeš muset nějak vměstnat do času kroužku. Tak nějak lehce a nenásilně.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.