Kdo se dívá na seriály s Chuckem Norrisem?

Od: Datum: 19.02.15 13:23 odpovědí: 15 změna: 20.02.15 13:24

Teda, já myslím, že mladí mají atraktivnější idoly a dospělí při shlédnutí jeho seriálu se musí smát nebo brečet. On je tak hloupý, že mu není trapně nebo tak vychcaný? Zrzavý neprůstřelný hrdina tisícidílného rádobydobrodružného seriálu. S Brucem Willisem se upřímně zasměju, ale tenhle škvár, uf.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 13:36

Tchán s tchyní ( 80 let) si nenechají ujít ani jeden díl, i dokonce nelibě nesou, když jim zrovna v té době s manželkou přijdeme uklízet. Já, který jsem vyrostl v období "Vinetúa" a her na indiány a kovboje, jsem tuším neviděl ani jeden díl - z mého hlediska to jsou všechno..., což raději dále nebudu rozvádět a patří u mne do kategorie i těch ostatních seriálů...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 13:50
avatar

Tenhle seriál nevyhledávám, ale když na něj náhodně narazím, tak se podívám. Jsou to filmy pro pobavení a proto je člověk nesmí brát moc vážně. Existuje řada mnohem podřadnějších seriálů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 13:59
avatar

- máte na mysli seriál Walker, Texas Ranger? - ať už je seriál jakkoliv, řekněme nemoderní - na zjev a umění Chucka Norrise to nemá sebemenší vliv ! Pokud dobře počítám, bylo mu v době natáčení seriálu kolem 55-60 let (nar. 1940) - a pokud ho srovnám třeba s další akční hvězdou minulých let - Stevenem Seagalem - musím ho jen obdivovat za jeho vitalitu, dobrou kondici, vytrvalost a stále dobrou "koukatelnost".

Kdyby si z něj vzali příklad mnozí mladí, kteří tu "fňukají" , jak mají už ve 20letech "zničený" život, tak by nemuseli chlastat a běhat po psychiatrech ! Makat na sobě se jim nechce a přitom je to to jediné, co jim může pomoct.

Bruce Willise "miluju" - taky je dobrej a má lepší filmy, to je fakt. Zjistila jsem ale, že jeho osobnost taky hodně dotváří český dabing pana Pyška (alespoň pro mne). Tak ahoj.

doplněno 19.02.15 14:58:

- jo a některé epizody Walkera jsou náhodou výborné - taky miluju bojová umění - úplně si "pomlaskávám" ! ale nejvíce mne "bere" Bruce Lee !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 14:01
avatar

Náhodou, k žehlení super ;). Nevyhledávám, ale pokud na něj narazím, zvlášť se nebráním (líbí se mi bojová umění), i když se jako u každého seriálu najdou naprosto dementní a nezajímavé díly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 14:32
avatar

U práce jsem ochotná sledovat (mít zapnuté) kde co ale toto fakt ne. Dřív jsem měla docela ráda Segala ale co je moc je moc.

doplněno 19.02.15 16:28:

Humbucker, ano jenže už je starý a navíc odporně tlustý., to už prostě není ono.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 15:21
avatar
Walker Texas Ranger jsem měl docela rád, myslím, že v té době, kdy běžel, bylo daleko stupidněji seriály než tento. Teď už bych na to ale asi nekoukal.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 15:22

Ahoj. Tak jediný Steven Seagal je ten správný týpek. Někdo, co fakt do filmu umí. Ti všichni ostatní provozují pouze trapné tanečky. Chvíli jsem dělal sportovní karate a tak vím, že když se ke mě někdo otočí zády(nejčastěji při kopech), tak má problém. Jinak, stačí couvnout o 10 cm a při marném promáchnutí urazit palici. Ale, chápu scénář je rozhodující. Na vážno, je hodně dobrej Jet Li. A komediant Jackie Chann taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 20:41

Ahoj souhlasím s humbuckerem, taky jsem zápasil a ty " otočky" jsou fakt k ničemu.Než se otočíte dáváte soupeři jen čas na proti útok. Otočky jsou jen divadlo do filmu viz. Jean Cloude van Damme. Já sám uznávám Stevena Seagala, protože ten opravdu bojové umění ovládá. I když teď už opravdu točí komereční sr... , ale věk nikdo nezastaví. Jde prostě o to, jestli člověk dělá jen to "hopsání", nebo se zajímá o opravdovou podstatu bojového sportu. Kupříkladu dnes jsou za nejtvrdší sporty považovány mma, kick box, K1, atd. Ale např. obyčejné karate v tom správném pojetí skrývá, tak brutální techniky o

jakých např kick boxer nemá ani tušení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.15 13:24
avatar

- nechcete ale říct, že Chuck Norris ve skutečnosti nic neumí, že ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 15:32
avatar

Zdravím.Seriál nesleduju ale viděl jsem pár celovečerních filmů.ale nevzpomenu si na názvy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 19.02.15 16:49

Obdivuhodný sportovec http://masternorris.com/chuck-norris-martial-arts a také viz http://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris nebo životopis na http://www.osobnosti.cz/chuck-norris.php , dokonce poradce presidenta pro sport, ve filmových rolí vždy na straně dobra. Vždy přijde včas a zvítězí nad zlem nebo pomůže spravedlnosti.

Osobnost, která bude mít 10. března narozeniny (*10.3.1940). Velmi oblíbený, dokonce po něm měl být pojmenovaný most Chucka Norrisa v Bratislavě, ale neprošlo to, protože se ulice a mosty nepojmenovávají po dosud žijících osobnostech. Přesto ho najdete v google mapách viz http://maps.google.com zadáním slov "Chuck Norris Bratislava" i když je na mapě už s jiným jménem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 19.02.15 18:35

Mě filmy s Norrisem nikdy nebavily. To už byl lepší ten Segal. Ale akční filmy nemusím, ať hraje kdo chce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 20:03
avatar

Já být váma, tak si z Chucka N****** legraci nedělám. *bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.15 01:46
avatar

Me se s Norissem filmy libi, zase vypinam pokud je Segal, ktereho nemusim.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zztop*
Datum: 20.02.15 05:24

Popravdě jediný seriál, který snad znám s Chuckem je Walker Texas Ranger jinak nic a jediný film, který si pamatuju že tam byl je Expendables

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.