Odborný posudek :-)

Od: Datum: 17.05.12 22:58 odpovědí: 4 změna: 18.05.12 07:41

mohl by nějaký znalec motorek posoudit tento inzerát http://ktm-lc4.autobazar.eu/cz/620-id3358834.html jestli se tomu popisu dá věřit?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 17.05.12 23:20

Posoudit co, stav? cenu? podle fotek? Jak lze poznat co říká o té výbavě? Nebo znalce i zavezete k prodejci?

Od: jezdec*
Datum: 17.05.12 23:27

ano, stav podle fotek, jestli je cena odpovídající atd... snad se tu najde někdo kdo vlastní ktm a vyzná se

Od: nu*
Datum: 18.05.12 07:20

člověk něčemu věřit musí, jinka by ten život za nic nestál...počet kilometrů 1111 u staré plečkys beru s rezervou, podobné motorky v německu stojí 1800,- eur...

Dnes kze do inzerátu napsat a vložit cokoliv...

Od: ladaadal*
Datum: 18.05.12 07:41

Co je vidět, to poznáš jestli je nové a co vidět není, o tom se nikdy nedozvíš jestli to měnil nebo ne, pokud bys to po koupi nerozebral a nezkontrolovatl. Tohle je vždycky sázka do loterie. Mě tvrdil původní majitel, jak je to povyměňovaný a připravený na sezonu. Ještě že jsem to rozdělal. Filtry tam byly možná ještě původní, olej sotva vytekl a karburátory jsem musel nechat seřídit. Kdyby se dotyčný nezabil, měl šanci, že to udělám já *zed**zed*. Když to tvrdí, ať ukáže doklad ze servisu, jinak to neber v potaz. To si může navymýšlet, co chce. Výjimku dělá koupě od dobrého a dlouho známého kamaráda - spolehlivého.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.