Nesmělí kluci

Od: Datum: 17.02.15 14:29 odpovědí: 15 změna: 18.02.15 13:22

Holky, baví vás provokovat stydlivé kluky? Pokud ano, tak jakým způsobem? Já to dělám moc ráda.:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.15 17:25
V tom případě si dejte pozor, abyste nějakýho "stydlivýho" kluka nevyprovokovala až moc :)
Od: jmlc®
Datum: 17.02.15 17:50

Poznáte - až budete sedět na policejní stanici a hlásit "znásilnění"...

Datum: 17.02.15 17:53

To bude švanda, až dostaneš od takového stydlivého hocha jednu po papuli...A určitě to nebude dlouho trvat.

Od: ben®
Datum: 17.02.15 18:08

Dobrý den, Vy budete asi m*cha ještě v dětském věku nebo možná i starší, ale s rozumem děcka. Ono se Vám to vrátí, protože na rozum se asi načekáte (možná se ho ani nedočkáte).

Zdravím!

Od: peggy98
Datum: 17.02.15 18:48

Já a kámoška taky...všemi způsoby *smich* je to super sranda *smich*

Datum: 17.02.15 19:13

Jestli jsi děcko tak to sranda je. Zasmál bych se, ale mi to směšné nepřipadá.

Datum: 18.02.15 12:35

16, max. 17 roků podle nicku. Telecí léta, z toho nejspíš ještě vyroste.

Od: fik
Datum: 17.02.15 18:50

Hele na to bacha,nevím jak jsi stará a jak starých kluků se to má týkat,ale i stydlivý kluk je pořád kluk,dej bacha aby jsi jej nevyprovokovala příliš a pak nebulela na policajtech a za 9 měsíců v porodnici

Datum: 17.02.15 18:55

... v lepším případě ...

Od: fik
Datum: 17.02.15 19:00

V horším případě budou její rodiče bulet na patologii

Datum: 17.02.15 19:45

No já nevím jak vy, ale já když četl tuhle otázku, tak se mi to zdálo takové neškodné..prostě holky někdy jen poštouchávají-popichují nesmělé-stydlivé kluky, kteří to taky berou ve srandě a aspon se i sami trošku někam pohnou

Teda záleží, jestli to myslela tazatelka takhle ;) ..prostě žádná drasťárna..

Od: sharon
Datum: 18.02.15 00:41
Tak ja jsem sice holka, ale dokazu si to docela predstavit. Takove lidi uprimne nesnasim. Prijde mi to detinske, nekdy az urazejici, ponizujici a proste zbytecne. Nemam takove chovani rada, jak u kluku, tak u holek. Zkuste se vcitit aspon trochu do jejich kuze, ale asi to nejde, ze? Chudak kluci.
Datum: 18.02.15 12:26

Pokud stydlivého kluka "provokuješ" za účelem sblížení, proč ne. Záleží taky, jak si to ten kluk bere. Jinak ti moc nefandím teda.

Datum: 18.02.15 12:36

A pak že si některé dámy nemohou za to znásilnění samy...

Datum: 18.02.15 13:22

A co kdyby se kluci domluvili a provokovali Tebe? To už by asi taková sranda nebyla, viď?

Co nechceš, aby Ti jiní činili, nečiň Ty jim!

Jaga.

doplněno 18.02.15 13:26:

Je to už hodně let, známý, stydlivka, který nikdy neměl holku šel k muzice, připil se tam. začala ho provokovat cikánka, pili spolu, šel s ní ven. Jak to bylo dál? Ano, stalo se. Nahlášení znásilnění, soud. Pobyl si v báni několik let. A cikánka provokovala další. Takže o tom Tvém provokování nejlepší mínění nemám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.