Nemám talent? Hra na keyboard/piáno

Od: Datum: 04.06.12 20:32 odpovědí: 1 změna: 04.06.12 21:28

Dobrý den.

Mám takový problém.Kamarádka začala na začátku školního roku hrát na klávesy (hraje tedy 10 měsíců) a dokáže celkem dobře zahrát z not co vidí před sebou prvně píseň jako například titanic, requiem za sen, a všechny písn z Já písničky.

Naopak já chodím od ledna (6 měsíců) a jsem opravdu ráda pokud pomalu zahraju z not skákal pes. A to ne že bych na to nějak kašlala. Jsem z toho nešťastná.

Poraďte mi. Je to tím, že jsem prostě opožděná a nemám nadání, nebo jenom kamarádka na to má prostě talent ( nebo hraje každou volnou chvilku )? A taky by mě potěšila nějaká rada ohledně toho, jak se mám učit noty zahrát na klávesy když je vydím (kromě stupnice c1,c2 a kousek c3) na papíře tak aby alespoň tvořily melodii (tedy dostatečně rychle mám na mysli). Děkuju.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kjanik112*
Datum: 04.06.12 21:28

Náš bývalý nejlepší klarinetista Karel Krautgartner řekl jednou v rozhlase, že dostal dopis od žáčka z hudební školy" Pane Krautgartner, co mám dělat, abych byl Krautgartner?" Odpověděl : Kupte si klarinet, cvičte na něj 5 až 6 hodin denně a dělejte to 20 let. V tom to je, cvičit a cvičit, jiná cesta zatím neexistuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.