Výzva ČKP - jak reagovat online?

Od: Datum: 03.06.12 22:23 odpovědí: 6 změna: 04.06.12 06:48

Výzva ČKP

Zdravím, pomuže mi dneska ješte nekdo?Řeším případ čkp, a nemužu, a nebo netuším kde mužu vložit námitku online.

Na jejich portale se nemužu nikde dostat, co stím?Nemel jsem pojištěné auto, a chcou po mě 2820 kč,jak jen jím mužu

napsat že auto nebylo v provozu, hlavne oradte kde to psát v tom jejich systemu. Dekuju

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.12 22:35

V dopise, který jste od nich obdržel je uvedeno tel. číslo na které se můžete obrátit. Ale pokud auto sice nebylo v provozu, ale neměl jste v depozitu uschované SPZ, tak se budete těžko obhajovat.

Od: buss®
Datum: 03.06.12 22:38

Na papíře, s dodejkou.

Od: car*
Datum: 03.06.12 22:56

Pry to jde i online?

Datum: 03.06.12 23:02

Od: car*
Datum: 03.06.12 23:22

No hurá,už se blížíme k mé odpovedi,možná.Ale prave otomhle tady píšu,že tam nikde nemužu nic vložit , jak pokračovat, nebo která

to je z jejich ikon?

Datum: 04.06.12 06:48

Na internetu nemáte potvrzení, že jste to odeslal, jak už zde někdo psal, lepší je to na papíře, s důkazy a hlavně s dodejkou, těch 30,- Kč Vás nezabije, zatím co Vám dluh každým dnem narůstá.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.