Praha - nakupování

Od: Datum: 03.06.12 18:57 odpovědí: 5 změna: 04.06.12 14:05

Čauky.. pojedu do Prahy a chci se zeptat, jaké nákupní centra mi doporučujete. Prahu znám celkem dobře, ale chci slyšet váš názor. Například Chodov mi přijde dobrý, ale oblečení z něj má dost lidí..atd. Čekám na vaše tipy ;) :D

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.12 20:03

Podle mě jsou všechna nákupní centra stejná. Příšerné klima, stejné butiky s předraženým zbožím. Když už do některého musím vlézt, tak opravdu s krajní nechutí. Za sebe doporučuji navštívit vietnamskou tržnici SAPA. Pro toho, kdo tam nikdy nebyl, to může být docela zážitek Je tam i nová sámoška, která je částečně zásobovaná z Německa.

Od: krkovicka*
Datum: 03.06.12 20:09

Všude mají tý stejný věci a obchody.Na Chodově se ztrácím.Klidné jsou Butovice.Ale málo krámku.Smíchov je hektický.Moc lidí.Černá labuť tu zkuste.
Od: viky®
Datum: 03.06.12 20:14

Tesco Letňany, a různé obchody zahraničních značek. Kika. Až se unavíte, tak si vedle, můžete zaplavat.

Od: narf
Datum: 04.06.12 09:14

*bum*Kritika OC:

Nákupní centra mi přijdou docela jako outlookový plevel, oblečení Pochybných střihů a pouze pro nudle do velikosti 42. Chodov není výjimka, ceny za blbosti přemrštěné, včera jsem měla tu čest. Tříkopečkový karamel za 53Kč. Klenoty Svarovski se mi vůbec nelíbily. Velikost větší jenom Mark a Spencr, ale nevybrala jsem si ani tričko.

Neprší tam, nefouká, ale takzvané "značky" tam naváží a předražují, co od nich doma nikdo nekupuje. Lepší jsou "staré" obchoďáky: Bílá labuť, Kotva (i ta je už značně zaplevelená), nebo když už tak menší OC6tka, Nebo Plaza Novodvorská. Obrovský a se vším je Zličín na MB, v Ikee se levně naobědváte.

Když nové pěkné prostory v Praze, procházela bych méně známé nové pasáže okolo Vácaváku či Vodičkové, jsou alespoň útulné. Jeden nákup odtud bude dražší, ale bude mít pravděpodobně i ten kýžený šmrnc velkoměsta.

Od: pb®
Datum: 04.06.12 14:05

Tak zrovna Novodvorskou bych nedoporucovala, protoze to muze byt ztraceny cas. Obchodu malo, kazdou chvili nejaky zavrou. Sortiment omezeny, jak v Tescu, tak i v jinych obchodech. Kdyz clovek zajde do CaA na Novodvorske a do CaA na Budejovicke, je to nebe a dudy. Jestli obchodni centrum, tak Letnany.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.