Stroj na udržení rovnovahy

Od: Datum: 01.06.12 11:44 odpovědí: 4 změna: 01.06.12 15:07

Dobrý den jsem postižená nemužu chodit existuje naky stroj na udržení rovnovahy? mi ta rovnovaha hybi tak se ptám exiistuje něco abych udržela rovnovahu i se učila pomalounku chodit i kdybý to trvalo rok nebo vic pomalu se učit chodit. Děkuju za odpověd

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.12 11:54

V principu ano...a to zařízení se jmenuje gyroskop...Jeho použití je různé, od navigací...po dvoukolové vozíky (Segway.., tam je

gyroskopů dokonce pět).

Pro Váš účel by to ale chtělo něco vyrobeného "na míru"...nebo přímo pro Vaše specifické potřeby, zda to pro tento účel někdo vyrábí

opravdu netuším.

Od: buss®
Datum: 01.06.12 11:59

No jsou taková chodítka na kolech, pokud ovšem jsou v pořádku ruce. Nebo uchycení v pasu.

Od: fran
Datum: 01.06.12 14:29

Chodítka, s různým počtem bodů k opření. Dají se i jen vypůjčit, za cca 400 Kč na měsíc

http://www.zdravi-zdravotnick…images_products_large/850.jpg

Od: budulinekk*
Datum: 01.06.12 15:07

Dik,ale jak chodim tak mě ta opatrovnice jak du drži mě a moc se ji opiram o bok

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.