Eucerin - anti pigment. Opravdu funguje?

Od: Datum: 30.05.12 16:00 odpovědí: 3 změna: 31.05.12 17:09

Ahoj,

Potřebovala bych moc poradit. Máte někdo s tímto přípravkem Eucerin-anti pigment zkušenost? Je docela dost drahý a nechci jen tak vyhodit peníze, tak bych byla ráda, kdyby mi někdo poradil, jestli opravdu zabírá. Nebo jestli znáte jiný přípravek na zmizení pigmentových skvrn na obličeji, tak budu jedině ráda za návrh. :)

Předem díky :)

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.12 16:23

Pokládat stejnou otázku vícekrát je proti pravidlům poradny.

Navíc, pokud již jednou nikdo neopověděl, tak zřejmě nikdo neví.

Od: nu*
Datum: 30.05.12 21:37

pihy jsou sexy, já bych začal recetem našich babiček, přikládat na pigm. skvrny čertvé plátky domácích salátových okurek, je to skoro zadarmo a funguje to, a poté co jsem dnes viděl co obsahuje polská zmrzlina bych na sebe nepatlal nic co je vyrobeno v laboratoři

Od: dinkyjane*
Datum: 31.05.12 17:09

Nejde o pihy.. Udělali se mi pigmentové skvrny od akné. Kdybych měla pihy, tak to ani tak neřeším :) Myslíš, že to bude pomáhat i na toto? :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.