AkceZ - znáte?

Od: Datum: 19.01.12 13:18 odpovědí: 20 změna: 29.05.12 22:59

Zdravím, dnes mi přišel e-mail, nabízející mi registraci na webu www.akcez.cz, kde je možnost ušetřit nějaké peníze jen za tuto registraci. Funguje to na principu množstevních slev, již dnes existují a fungují tzv. šedí mobilní operátoři. Mám tedy dotaz, jestli konkrétně s tímto webem máte nějaké zkušenosti. Jestli to prakticky funguje, nebo jestli je to nějaká habaďůra.

Předem díky za rozumné reakce, hezký den!

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ahasver4*
Datum: 19.01.12 13:29

Čus hop...:)Co jsem o tom slyšel,tak je to,krásný slovo,habaďůra...Já si dokonce myslím,že pravý důvod těhle mailů je sbírání mailových adres pro pozdější zasílání reklam...Takhle to vidím já...

Od: wwewe
Datum: 13.03.12 12:25

POZOR, AkceZ je jeden velký podvod!

Všechno slouží k získání osobních údajů, a jejich následnému prodeji k reklamním a marketingovým účelům.Čili, kdo se registroval, může zapomenout na něco pozitivního od serveru AkceZ, ovšem může počítat s hromady nevyžádaného reklamního spamu na různé nesmysly od úplně neznámých firem...

Datum: 19.01.12 15:54

Hope, i Vy?

Od: hop®
Datum: 19.01.12 16:39

Tesyku, ano i já někdy vznesu dotaz. A vzhledem k tomu, že vyhledáváním jsem na této poradně o zmíněném webu nic nenalezl, myslím, že otázka není zbytečná (jako některé reakce)... ;)

Datum: 19.01.12 17:46

No, nic ve zlém, ale měl jsem za to, že jste rozumný muž a na nějaké "slevy", že neskočíte...

Datum: 19.01.12 18:00

Nehodlám jan tak na něco skočit. Předevčírem jsem vypakoval dealera z Energetického centra. Ale znám pár lidí, kteří využívají služeb právě zmiňovaných šedých mobilních operátorů a jsou spokojeni. Toto je pravděpodobně vymyšleno na stejném principu, proto mne zajímalo, jestli to třeba náhodou opravdu nějak rozumně nefunguje.

P.S.: kdybych na to hodlal skočit, tak se neptám...

Datum: 19.01.12 17:54

hop se ptá, zda s tím nemáme zkušenost, ne na naše odsuzovámí.

Datum: 19.01.12 18:15

A tak to jóó, děkuji za upozornění, moje odpověď je stejně tak blbá, jako ta vaše zde: https://www.poradte.cz/spolec…7523-jak-vylepsit-erekci.html

Datum: 19.01.12 18:35

Tak to budeme ukřivděni a hledat kdo napsal větší blbost?*modla*

Upozornění od sys clayman 12. 04. 2012 20:38:18
možná by to nebylo tak těžké rozsoudit... ty blbosti z odkazu jsem umazal
Datum: 19.01.12 19:15

Aha, takže to možná bude i docela rozumná záležitost?! *palec*

Od: kawi*
Datum: 26.01.12 10:47

Zdravím, já jsem zde registrovaný již od počátku a zatím žádný spam ani nic nepřišlo a vzhledem k medializaci celé akce si nemyslím, že by si autoři dovolili zneužít adresy pro spam. Jednak se můžete kdykoliv odhlásit a pokud to nebudou akceptovat vždy můžete podat návr na ÚOHS. A co nabídnou? čas ukáže, ale i kdyby oni nic nevyjednali (což si myslím, že by měli vyjednat, když je na to taková odezva) tak minimálně to tady trochu rozvíří vody a třeba se začně něco dít na trhu.

Datum: 12.04.12 20:27

Ahoj všichni!

Jen se zde chci podělit o informaci, že dnes jsem poprvé u Agipu tankoval levnější naftu s Gold kartou, získanou díky registraci v "AkceZ". *slunce*

Takže totální pesimismus není na místě, ještě jsou i nabídky, které jsou míněny vážně a fungují! *hej*

Od: miroslavlinhart
Datum: 29.05.12 07:29

Tak jsem se také zkusil zaregistrovat na tomto portálu "AKCEZ" a teprve po registraci zjistíte věci,které nejsou předem nikde zveřejněny.Pohonné hmoty ( AKCEZ uvádí oslovení spousty dodavatelů ) pouze u AGIP.Jsem u T-Mobile,chtěl jsem výhodnější tarif ( dvojnásobek volných minut ),ale pouze s novým tel.číslem ( uvedeno až po registraci ).Zde je přesně vidět z čeho podnikatelé "AKCEZ" budou bohatnout.Provize z nových klientů ( viz.nové tel číslo ),na pohonné hmoty je vydávaná karta odběratele ( podle množství odebraných pohoných hmot zase určitá provize ).Jsou to věci,které se dozvíte až po registrci.Všechny jejich nabídky beru jako nekalou reklamu,klamání zákazníků,potencionálních klientů.

Datum: 29.05.12 22:59

Miroslave, nesouhlasím s vaším názorem! AkceZ nejprve registruje určitý počet zájemců o různé slevy. A když je počet zaregistrovaných zájemců jasný a vlna registrace je ukončena, osloví s poptávkou několik vybraných dodavatelů a čeká, zda někdo výhodnou nabídku poskytne.

Konkrétně u firmy ENI (čerpací stanice Agip) byla dohodnuta sleva na pohonné hmoty pro členy AkceZ, jiní prodejci nabídli slevy nevýznamné nebo na poptávku vůbec nereagovali...

Jsem registrován už v první vlně, takže snad mám o činnosti AkceZ trošku informací, nedávno byla možnost registrace otevřena pro nové zájemce. A třeba já s kartou k Agipu ušetřím za naftu i pár stokorun měsíčně...

Datum: 12.04.12 20:33

Ahoj, taky jsem se zaregistrovala a počet reklamních mailů mi zatím nevzrostl... ;) tak snad to habaďůra nebude... nabídka na levnější benzín-naftu mi taky přišla, ale není pro mě zajímavá... nicméně, počkám si, třeba nabídnou něco zajímavějšího - proč hned za vším hledat podvod? *bzum*

Datum: 12.04.12 21:48

S touhle akcí Z zkušenosti nemám, já si jen vzpomínám, že kdtsi byl v rámci akce Z(a prahu krásnější) vápad, zabít Karla Effu

Datum: 12.04.12 21:52

Jo, o tom jsem také něco slyšel! *haha*

Datum: 12.04.12 21:53

Trochu odbočím. Třeba před rokem 89 dělala Akce Z snad v každý vesnici, či městě. Například v Hodkovicích nad Mohelkou tehdá stavěli v akci Z novej kulturák. Tedy stavěli ho dvakrát, neb jim tenkrát hrubá stavba malinko spadla.

Datum: 12.04.12 21:56

Jo, já tenkrát stavěl krematorium v Městci Králové. Doufám, že se ho dožiju funkčního... *smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.