Prodej u silnice

Od: Datum: 27.05.12 01:47 odpovědí: 1 změna: 27.05.12 06:49

Dobrý den všem, chtěl bych se zeptat, jestli někdo náhadou neví něco o pronájmu místa u silnice za účelem obchodování

se zeleninou, přibližnou cenu pronájmu na tomto za 1 den a hlavně jak je to s úřady, jestli tuto činnost podpurují rádi či ne.

Budu velmi rád za každou vaši odpověd.

děkuji P.Š.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.12 06:49
avatar

Nějaký čas jsem hlásila městským rozhlasem. K pravidelným hlášením patřívaly informace, že na konkrétním místě na výpadovce začíná v nějakou danou hodinu prodej ovoce a zeleniny. Prodejce vždy zatelefonoval a upřesnil druhy ovoce. Tak po třech týdnech chodil osobně a za hlášení zaplatil. Ze způsobu jeho chování usuzuji, že příslušný úřad neinformoval o každém prodeji. Ale před sezónou možná ano. Poptejte se na odborech dopravy a živnostenském.

Podpora - každé vedení města by mělo podporovat všechno, co přinese občanům něco pozitivního. Pročpak města pořádají farmářské trhy? Takže budete-li mít kvalitní ovoce a zeleninu za přijatelné ceny, musí být spokojenost oboustranná. Ale pokud je starosou města zelinář, pak nevím...:).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.