Jaký jste viděli nejhloupější film?

Od: Datum: 13.02.15 10:41 odpovědí: 70 změna: 24.02.15 14:51
avatar

Pro zpestření času stráveného u PC otevírám volnou diskusi na téma "Jaký nejhloupější (nejblbější) film jste viděli?" Myslím tím film, který se vám vůbec nelíbil, ale při tom film posbíral velký počet ocenění.

Za mě je to film Titanic od režiséra Camerona. K jeho zhlédnutí jsem se odhodlávala dlouhých sedm let a lituji času, který jsem pak u filmu ztratila. Už dopředu bylo jasné, že film nemůže dobře dopadnout, to za prvé. Mně to přijde, že Cameron využil atraktivního prostředí zaoceánské lodi odsouzené k zániku hned při její první plavbě k úplně banálnímu příběhu lásky mezi sličným chuďasem a ještě krásnější bohatou slečnou. Na filmu mi nejvíce vadí jeho závěr - asi většina diváků ženského rodu ukápla nejednu slzičku nad smrtí chuďasovou ve studené vodě, zatímco zachraňoval svoji životní lásku. No jo no - ale co ti ostatní mrtví? Však tam umřelo dalších 1500 lidí - mezi nimi i děti. Ti všichni ale byli ve vedlejší dějové linii, holt jen jako filmové křoví pro hlavní hrdiny. Tož tak no.

Další megafilm od stejného režiséra - Avatar - nechávám bez povšimnutí. Přicházím o hluboký filmový zážitek? Kdo mi odpoví? Děkuji předem za případné odpovědi.

P.S. Ale těch "blbých" filmů se snad točí čím dál větší množství. Anebo se změnil vkus publika, anebo...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nezaujalo
Datum: 13.02.15 10:45

Avatar- nezaujal, prostě nic. Pak Karlík a továrna na čokoládu-to samo.

Nepíšu co mně zaujalo, páč to by bylo na delší pokec.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 10:48
avatar
Pokud jde o komedie, tak nejhorší pro mě byla rádoby komedie a parodie s názvem "Disaster movie". Nemůžu soudit celý film, po půl hodině jsem ho vypnul. A to bylo v době, kdy jsem měl ještě filmy typu " Scary movie" rád. Byla to vážně disaster.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 10:49
avatar

Zřejmě jste Titanic nepochopila. Díky tomu filmu vešla tato katastrofa do ještě většího povědomí + se vybraly peníze pro jednu přeživší, která musela rozprodávat věci z Titanicu, aby měla na živobytí. Vzešlo z toho hodně dobrého, i vědci se Titanicem začali víc zabývat, protože to veřejnost začalo víc zajímat. Ale chápu, že film jako takový se někomu líbit nemusí - přeci jenom je to pořád cajdák :)

Nejhloupější film, který je hodně uznávám, je podle mě 300. Vadí mi, jak jsou Peršané znázornění jako ultimátní zlo (a je mi jedno, že je to podle komiksu, ne podle historie).

Dále Čelisti, které spustily vlnu nenávisti vůči žralokům a zvýšení počtu jejich lovení.

Rozmarné léto, které je nudné a o ničem už ve své knižní podobě.

Mezi další přeceněné filmy bych počítala Smrt čeká všude nebo Persepolis (hlavní hrdinka je prostě nesnesitelná).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 10:56
avatar

Rozmarné léto? No vidíte a zrovna tento film mně se líbí. Kniha je taky fajn - ale je to dáno asi Vančurovým způsobem psaní. Kniha je založena na ryzí češtině a Vančurově umění psát.

Datum: 13.02.15 11:10
avatar

Tak ono 100 lidí, 100 chutí. Mě se třeba vůbec nelíbí Postřižiny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 11:15
avatar

Postřižiny se mně taky nelíbí, ale mně se celkově nelíbí nic od Hrabala...

Datum: 13.02.15 11:16
avatar

Ano, mám to podobně. Rozmarné léto a podobně se mi nelíbí, protože mám ráda knížky, kde je děj.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janplinto*
Datum: 13.02.15 11:07

Krešrout. *kafe*

doplněno 13.02.15 11:42:

Z rádoby hodnotných filmů je to velké množství - od Starců na chmelu, přes kompletní produkci z holocaust industry až po filmy Môj pes Killer a Kolja. *blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 11:18
avatar

Me se zase Titanic libil. Ne ten sladkobolny pribeh, ale to jak si Cameron dal praci s kazdym detailem nadherneho Titanicu. Stejne tak resil verohodnost deje - tedy myslim vlastni plavby.

A nejhorsi film - za me Masseba. Ceske filmy mam rad, ale z tohoto jsem odesel, to se nedalo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 20:14
avatar

Malá perlička: Natáčení filmu stálo víc než skutečná loď (v přepočtu na dnešní peníze).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 11:41
avatar

Co člověk, to názor. Zrovna Titanic se mi líbil. Je otázka, co jste od toho čekala. Ten film nebyl točený jako dokument, ale právě jako romantický příběh na pozadí skutečné trgédie. A že dopadl špatně? Jak asi jinak mohl film o tragédii takového rozměru dopadnout? Jestli máte zájem o dokumentární film, musíte zvolit jinou verzi (existuje jich několik).

Kdybych měl vyjmenovat filmy, které se mi nelíbily, byl by to hodně dlouhý seznam. Z českých budu několik namátkou jmenovat: Babovřesky (1. díl - na další už nemám sílu), Kameňák (nevydržel jsem celý ani 1. díl), Saturnin (knížku při tom miluju a znám jí téměř zpaměti)... V podstatě se mi až na pár výjimek vůbec nelíbí filmy, natočené podle knížek. Jejich děj je většinou značně okleštěný a v některých případech se původnímu příběhu podobá jen vzdáleně (Na kometě - (Werne)). No a snad nejhorší byly filmy Nežádoucí pasažér (to už je ale nějakých 40 let, autora si nepamatuju), který byl tak strašný, že si to pamatuju dodnes) a rádoby komedie Připotejte se, prosím (oba zahraniční)

Postřižiny, Rozmarné léto a podobně nejsou sice zrovna moje oblíbené, ale když mám náladu, vidět je můžu.

doplněno 13.02.15 11:52:

Ještě musím dodat, že nemůžu vystát téměř žádný takzvaně "akční film" (zvlášť americký), ve kterých jde jen a pouze o ničení, násilí a zabíjení. Jejich většinou stupidní děje jsou si podobné jako vejce vejci. Bohužel, těchhle filmů je dnes většina.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 13.02.15 11:51
avatar

Dobrý den, vezmu tu otázku trochu jinak a vrátím se do minulosti - kdo nezná filmy z 50. let minulého století, tak ten dnes při jejich sledování neuvěří (jak se blblo). Ale, umí to i pobavit - pokud to vydržíte odsledovat celé. Zdravím!

http://www.csfd.cz/film/9331-zitra-se-bude-tancit-vsude/ http://www.csfd.cz/film/6297-racek-ma-zpozdeni/ http://www.csfd.cz/film/3138-petistovka/ http://www.csfd.cz/film/198336-ds-70-nevyjizdi/ http://www.csfd.cz/film/118876-pan-novak/

doplněno 13.02.15 14:19:

alileta - je to jedna perla větší než druhá. A vše jsem to viděl (a celé). Hudba, ženy, zpěv, humor i napětí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 13:18

Skoda, že se tu nedá hodnotit. Ode mě byste měl bod!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 12:17
avatar

Nesnáším svěrákovský "humor" Akumulátor, Jára Cimrman ležící a spící, Kuky se vrací...Větší stupidnosti jsem neviděla, srovnat to snad jde jen s horory tam je málo který co se dá sledovat ale najdou se vyjímky. Avatar je podle mě úžasný film se spoustou věcí k zamyšlení, Titanik patří rovněž k velkofilmům co za něco stojí. Ale chápu, že každý máme svůj názor a jednomu se líbí to a druhému ono.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.15 01:59

Svěrákovský humor je mě taky odtažitý, ale jak jmenujete ty filmy, tak to se se nedá srovnávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 20:07

Svěrákovský humor je naopak dokonalý a velmi trefný. Spolu se Smoljakem to byla bomba. Ale jak říkáte, každý člověk, jiný názor

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 13.02.15 12:23
avatar

Nejpřitroublejší film pro mě byla Lidská stonožka.. Na avatara jsem koukala jen kvůli tomu úžasnému světu :).. jinak takový průměr :)

doplněno 13.02.15 12:29:

a já zase Svěráka a Cimrmana můžu! :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 13:45
avatar

Zdravím, sice nevím, kolik je Vám let, ale ze svého okolí zjišťuji, že starší generace film Avatar (mimochodem, záchrana jednoho světa s humanitárně-přírodním poselstvím se mi moc líbila), nejen nechápe, ale odsoudila ho ještě před shlédnutím. Stejně jako dost starších nemá rádo Pána prstenů, Hobita a podobné trikové "velkofilmy". Je to částečně dáno tím, na jakých filmech vyrůstali. I když já se rozhodně nebráním třeba ani "Škole, základ života" nebo cimrmanům.

Nejhorší film těžko vybrat, ale řadím k nim hrůzy typu Hannah Montana, Zamilovaný profesor 2 , nebo trikově velmi "povedené" nesmysly jako Megashark vs. Giant Octopus, Sharkctopus, Mega shark vs. Mecha shark a další příšenosti, kterými zásobuje studio Asylum. *haha*

doplněno 13.02.15 13:59:

Vůbec, viděla jsem jeden film úplně omylem kdysi v noci a od té doby mi stačí jen trailery... třeba Žralokonádo, to je kvalitní snímek jak hrom *palec**haha*.

Hobit se mi docela líbil, krom posledního dílu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 13:53
avatar

Něco proti studiu Asylum? :D Taková kvalita se dneska skoro nevidí! :D

A Hobit byl fakt hroznej... :D (knihu mám radši než Pána prstenů)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 13:57
avatar

Snad všechny "trháky"dnešní doby-Twillight,Pán prstenu,Hobbit...taky Brigit Jones.Hold jsem milovník nezávislých filmů,kde se sleduje děj a každá scéna a slovo má svůj význam,divák u toho i myslí.

doplněno 13.02.15 14:00:

...a taky Svěráky můžu!když už točí o době minulé(jakékoli),aspoň je to sranda.Jinak ty české filmy z dob komunismu jsou pro mě nuda a trapárna.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 14:00
avatar

Promiňte... vy srovnáváte Pána prstenů s Twilight? To... jde nádherně poznat, že jste Pána prstenů neviděl, nečetl, a absolutně nic o něm nevíte. (Hobita soudit nebudu, film s knihou nemá skoro nic společného).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 14:02
avatar

jako já?kdo to srovnává?tady znělo-jaký je pro vás hloupý film...o srovnávání filmů jsem zde nečetla,když tak se omlouvám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 14:05
avatar

Tak, zní to trochu, jako byste dávala Pána prstenů (tj. fantasy s filozofickým pozadím) do jednoho pytle s Twilight (teen hloupůstka bez hlubšího poselství). Jakožto velký fanoušek Tolkiena mě svrbí prst, když vidím, jak tohoto velikána někdo staví vedle něčeho takového...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 14:11
avatar

hold,člověk by měl brát v potaz,že někoho tohle filozofické téma nudí a je to pro něj ztráta času.Každý má ty hodnoty jinde.Jsem fanda Stevena Kinga,on se zamýšlí nad nekonečnem lidské fantazie a věcma mezi nebem a zemí,dlouhé Tarantinovské dialogy,které mohou jedny nudit,ale druzí v tom vidí ,že je to promyšlené...to se musí tolerovat,že nás nebaví stejné věci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 15:45
avatar

Určitě netvrdím, že jsou filmy Pán Prstenů a Hobit špatné, jsou to určitě kvalitní filmy, ale osobně mě taky nijak nezaujaly a ani jeden z nich jsem nedokoukal do konce. Nebavily mě a navíc byly hrozně dlouhé :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 20:11

Asi proto, že jste je nedokoukal dokonce a tudíž nepochopil, proto Vás nenadchli

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 13.02.15 17:42

holt se píše.

vidám to tu neskutečně často, a i když není čeština můj kobyl...

hold s "d" znamená nějaký druh pocty, jako vzdát někomu hold.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 18:05
avatar

a to " t "je v jakém případě?povídejte...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 18:11
avatar

Slůvko holt se používá ve významu zkrátka a dobře, inu, tedy, ovšem:

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 18:19
avatar
Holt (pokud se nepletu vychazi z nemeckeho halt, tj. Jen), je jako castice vzdy s T, hold = vzdavat nekomu poctu
doplněno 13.02.15 18:26: Aha, koukam, ze to pisu pozde :)
doplněno 13.02.15 18:27: Aha, koukam, ze to pisu pozde :)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 20:09

Pán prstenů je dokonalé dílo (hobit již nikoliv) Je to jeden z nejlepších filmů historie kinematografie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 14:52
avatar

Nejhloupější filmy jsou ty pro děti, většinou kreslené, které se vysílají po ránu. Jsou v rychlém tempu, nepřehledné, plné barev, desítky předmětů, pitvorných postav, skřeků, násilí, efektů, kolikrát plno mlácení jak kladných i záporných postav, ale většinou to dotyčný přežije. Je pravda, že dobro vítězí, vždy se najde dobrá duše i ruka, která pomůže proti zloduchům.

Prostě ten styl považuji pro děti nejhloupější, nejblbější a nevhodný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 17:00

Souhlasím, a navíc mně připadají strašně ukřičené, nechápu, proč je to takhle nepřirozeně namluvené.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 17:05
avatar

Uječené, to je to správné slovo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.15 14:50
avatar

Jojo, pro děti (malé) jsou ideální Teletubbies. Pomalé, jednoduché, nepřeplácané, všechno opakují do zblbnutí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.15 15:26
avatar

Hned jsem si vzpomněla na Spongeboba a Adventure Time. To nejsou věci pro děti, to jsou věci pro dospělé, akorát to nejde na první pohled poznat. Často se řeší aktuální (resp. stále aktuální) témata - politická i sociologická. Výborné pořady. Ale jinak ty dětský seriály/filmy nic moc, to je pravda.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 20:13

Souhlas, dětské programy (jsou výjimky) stojí za pendrek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 16:51
avatar

- za nejhloupější považuju tzv. romantické filmy typu "RosamundePilcherové" vč. jejich amerických ekvivalentů. At se snažím, jak chci, nevydržím koukat více než 5 minut. A za úplně blbou jsem považovala šou Partička, kterou jsem se prostě nemohla přinutit skouknout a to ani jeden díl.

Miluju dobré horory, hororové parodie, dobré akční filmy, komedie typu "rozpuštěný a vypuštěny" atd...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 20:14

S tou partičkou to mám podobně ) a koukám, že jste také jako já horor core maniak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 17:15
avatar

Ještě zasvobodna jsem byla se svým současným manželem v létě týden pod stanem na Lipně. Psal se rok 1973. V Černé v Pošumaví bylo letní kino, chodívali jsme tam každý večer. Bez výběru, říkali jsme si, že na všechno se dá koukat.

Nedalo. Promítali bulharský baladický příběh Kozí roh /natočen 1972/. Vše se odehrávalo někde v horách, pastevci, stáda koz, lítalo to zprva doleva, ve filmu se takřka nemluvilo, jen se ozývalo:Méééééé, Béééééé. Byla to tragedie. Škoda tří korun za vstupenku! *smich*

Strašné ptákoviny jsou v současné době všechny Kameňáky, to je ubohost. Zlaté Slunce, seno...tam aspoň o něco šlo, byl nějaký děj. A to se prý má točit Kameňák 4, tentokrát ale panem Brabcem, ne Troškou. To bude určitě "dílo".

A Babovřesky? Viděla jsem jen první a ještě jsem u toho občas pospávala. Nic, nic, nic to divákovi nedá! *bum* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 17:33

..to je fakt,,ty Kameňáky se mu moc nepodařily,,nemusím je,,škoda

doplněno 13.02.15 22:24:

Mi se nelíbí ty babky v Babovřeskách není to ono,,ty obličeje mi tak nesedí,ani děj filmu,,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 18:22
avatar
Rači bych přetrpěl znova deset kameňáků než jedno Zakázané uvolnění. To je fakt totální debilita.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 13.02.15 22:20

Americká krása a Avatar se mi taky nelíbil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.15 02:04

A vidíte, pro mě Americká krása je jeden z nejlepších filmů, tak to stejně nemá cenu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 20:16

Americká krása byla pecka. Ze začátku jsem jen říkal cože? No a na konci taky cože

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 13.02.15 23:26

Andělská tvář, Z pekla štěstí, Sněženky a machři po 25 letech, Jak se krotí krokodýli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 23:29
avatar

Jak se krotí krokodýli - to je vázne blbina na entou

Od: faithoncemore*
Datum: 13.02.15 23:33

Díky za souznění ..no já jsem hlavně furt čekala na nějakej aspoň dobrej hereckej výkon, když už jsem se rozhodla to zkusit zhlédnout, ale všichni hráli tak dřevěně, včetně zkušenejch herců, což nechápu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.15 23:41
avatar

Já jsem to ani nedokoukala... Etzler není Fr. Němec a chyběl mi tam Tomáš Holý. Ale já celkově nemám ráda české polistopadové filmy kromě filmu Zelary a Musíme si pomáhat.

Datum: 14.02.15 00:21
avatar
Jestli vám tam chyběl Tomáš Holý a skutečné herecké výkony, koukněte se na "Pojedeme k moři". Ale nelekejte se, až si budete číst, kdo to režíruje. Je to jeden z mála polistopadových filmů, českých, který mě v poslední době zaujal.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ja1
Datum: 14.02.15 00:00

Výstraha (1953)

Rudé jak prdel paviána, ale líbily se mi tam ty záběry staré chemičky a částečně na technologie pro výrobu benzínu z uhlí které už odvál čas - karbonizace, komory hydrogenací, laboratoř, rentgen.. Líbí se mi taková historická zařízení, je v tom něco tajemného...Technicky zajímavé.

Totéž to DS-70 nevyjíždí jak píše ben

- tam je zase vidět (teda myslím že to je určitě ona) již dávno zbouraná elektrárna Ervěnice ! A pohled z Hněvína na starý Most taky stojí za to.. Taky ty záběry z dolů a na rypadlo jsou zajímavé, taky jak to tam ovládají z pultu v kabině.

Prostě i když filmy námětem stojí za prd tak se v nich dá najít něco zajímavého pro co se na ty filmy někdy podívám zas a znovu. Ať už ta stará technika, nebo krajina, města, okolí co už dááávno neexistuje pro mně ten film činí (aspoň trochu) zajímavým.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.15 07:42
avatar

asi ten kde hral landovsky s abrhamem,, sedeli za stolem a jen chlastali,,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nejmovie
Datum: 18.02.15 09:59
50 odstínů šedi. Ještě mnohem horší, než se od toho čekalo. A že se nečekalo nic... Limonáda pro duchem chudší pipinky.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: frantiska
Datum: 18.02.15 13:30
Kdyz pominu Babovresky a Kamenaky... Tak filmy jako Je to i muj zivot nebo Hvezdy nam nepraly... Vzdyt ono umirat na rakovinu je vlastne krasny, vsichni se tesne pred smrti zamilujeme, splnime si nejaky ty sny, sypeme ze sebe spoustu zivotnich mouder, se vsema se rozloucime a umreme dustojne. Vlastne ani neexistuje lepsi smrt. Tyhle filmy me doslova "serou".
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.15 13:42
avatar

frantiska - souhlas - naprosto přesně vyjádřeno ! - po shlédnutí pak už zbývá jenom jít a "hodit si špagát" !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.15 01:36

Zase odpovídám na docela starší otázku, která mě ale zaujala. Samozřejmě každý z nás vnímá jinak, ale nějaké obecné trendy asi jsou. A Titanic je velice dobře natočený film, který na dobové katastrofě ještě vyumělkoval milostný román- jak krásné a přirozené ve tváří soudobých bezduchých hitů. A přiznám se, že ač si z současného života občas dělám srandu, tak i na sledování Titaniku jsem ochoten i uronit slzu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.15 01:43

Ale hlavně prostě chodím na filmy o kterých něco vím, a chci je vidět, někdy se taky spletu. Ještě k tématu - Avatar mě přišel jako ekologická agitka, ale neuvěřitelně natočenej(jen ty barvy). Prostě to jsem ochoten zrušit třídní rozdíly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.15 07:40

Strašlivých filmů je nepočítaně, ale co mě poslední dobou celkem vyděsilo byla česká komedie, kterou jsem vytrpěl jen do poloviny. Název? "Dědictví, aneb kurva se neříká." Babovřesky nehodnotím. Tak hluboko jsem neklesl, abych se jejich sledování účastnil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 18:00
avatar

Na první Babovřesky jsem byla v podstatě násilím dotlačena*smich*, a dodneška se za to stydím... mám ráda oddechové filmy, ale jak zoufale, trapně a vulgárně málo stačilo plnému sálu, aby hystericky hýkal smíchy, z toho mi dobře nebylo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 17:37

Nejhloupější?hmm to nevím, ale hloupých jsem viděl až až. Tak např. většina Českých filmů (rádobykomedií) od roku 90 až po součastnost. Tak třeba: Ženy v pokušení, Líbáš jako Bůh, Ďábel, Babovřesky a ...mohl bych vypisovat nejméně hodinu. Pro mě kvalitní, České filmy a sriály a komedie skončily panem Sovákem, Filipovským, Kemrem, Hlinomazem, Větrovcem atd.

Ze zahraniční produkce mohu uvést např. všechny přihlouplé rádoby "romantické komedie", které mají s romantikou tolik společného asi jako Slon s Myší. (viz. Pravá blondýna, Ledové ostří, deník Bridgite Jonesové, Letuška 1. třídy a podobný škvár.

No a co se týče seriálů (Doktoři z Počátků, Svatby v Benátkách apod.), tak to snad ani nemá cenu hodnotit

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filmovylabuznik
Datum: 23.02.15 17:48

AVATAR

BABOVŘESKY

ZAKAZANÉ UVOLNĚNÍ

SMRT ČÍHÁ VŠUDE

a hlavně DONŠAJNI

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 18:03
avatar

nic proti vašim názorům - ale mně připadá Troška takovej "hravej" - docela se mi líbí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: simca*
Datum: 23.02.15 18:27

Nejhloupější se bude nejspíš hledat těžko, ale souhlasím, že Titanic byla opravdu slátanina. Na hobita nebo pána prstenů jsem se ani nedívala, nemám ráda fantasy. Ale asi nejhloupější film, co jsem kdy viděla, byla Zkrocená hora! Viděla jsem ji jednou a už na to nemám odvahu... *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klaban*
Datum: 23.02.15 20:02

Pán Prstenů je geniální dílo, tedy myslím trilogie Společenstvo, Dvě Věže a Návrat krále. Ty ostatní už nejsou tak dokonalé. Který Titanic je slátanina? Je celkem +- 7 verzí Titanicu. Jestli myslíte verzi s di Capriem, tak ta je velmi dobře udělaná. Sice je tam trošku tradiční román klišé, ale jinak very good work.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 20:20
avatar

Letošní nejhloupější film jsem ještě neviděl. Telku nemám a na "Lví cenu" jsem se tudíž nedíval.

Stejně mě překvapuje, kolik lidí to ještě zajímá...

Ovšem co čekat od národa, kde je nejčtenější denník Blesk. *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 22:30

Nad vaším příspěvkem jsem se zasmál, neboť mi mluvíte z duše. Zprávy nesleduji pomalu deset let, TV jsem neměl 3 roky (poté přibyla partnerka s dcerou, tak jsem ustoupil, ale stejně nesleduji) a Blesk nedokážu vzít do ruky (neb se štítím). Ale občas nějaký film na PC okouknu a pak fňukám nad škvárem doby.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 23.02.15 22:34
avatar

Žel je to smutná pravda. *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 22:39
avatar

Na vaši otázku odpovím otázkou. Kdo je lepší skladatel. Karel Vacek nebo Bohuslav Martinů? Každá skupina lidí odpoví po svém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 23.02.15 22:43

*palec* Každý člověk má jiný názor. A pokud se mi nelíbí film, který se líbí 88% lidí, tak se mi prostě nelíbí. A nikdo mě nepřesvědčí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.02.15 14:51
avatar

Máte pravdu,ale pro to, že se mě nelíbí nemůsím ho nazývat nejhloupějším.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.