Plísňové džíny

Od: Datum: 28.01.15 21:38 odpovědí: 6 změna: 29.01.15 17:27

Dobrý den, prosím o vᚠnázor, je-li vhodné, aby čtyřicetiletá štíhlá žena nosila tzv. plísńové džíny, hodí se to, nebo raději nechat pro mladší generaci? Předem všem děkuji za názor.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.15 21:42

Mně to přijde naprosto v pohodě. Ve čtyřiceti žena přeci ještě není stará...

Datum: 28.01.15 21:46

Pokud jste opravdu štíhlá a v těchto džínách se cítíte dobře, noste je! Do čtyřicítky mi moc nechybí, nepovažuji to tedy za žádný pokročilý věk. Taky nosím džíny, ty ouzký, a cítím se OK. Okolí nic nenamítá. A kdyby namítalo,já se na to cítím a vyhovuje mi to. Jsem taky celkem štíhlej...

Od: pbŽ
Datum: 28.01.15 23:09
Písňové džíny v dnešní době? Nevhodné a nevkusné. Nosilo se to v 80.letech. Co takhle mrkváče, šusákovou soupravu, nebo lesklé elasáky? Myslím, že 40tiletá žena tuhle dobu velmi dobře pamatuje a neměla by dopustit, aby se taková ohavnost vyskytovala v jejím šatníku.
Datum: 29.01.15 07:47

Myslím si, že plísňáky, to je něco, co říká, že si pamatuje lepší časy. Něco jako když starší paní vytáhne na procházku kožich. A když navíc, jsou to mrkváče, v kombinaci s dnešním trikem nebo topem, tak mi to příjde hodně nefajn. :-D Omlouvám se, ale když něco takového uvidím, mám pocit, že ten člověk je "sběratel" a cítím naftalín a byt nacpaný hadrama. Já vím, je to blbost, ale mám to tak.

Datum: 29.01.15 15:32

Promiňte,ale plísňáky už ne...Nebyly hezké nikdy,natož teď,když je dostatečný výběr..

Od: karolinana
Datum: 29.01.15 17:27
A proc byste nemohla normálně se to nosí a proc tahat nějake sustaky jak stará baba noste to je to tet in

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.