Chudák pes

Od: Datum: 26.05.12 09:39 odpovědí: 10 změna: 26.05.12 18:34

co dnes lidi dokážou udělat ze svýho miláčka

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: viky®
Datum: 26.05.12 09:44

To je hrozné, chudák pes, když má vygumovaného pánička, takhle může dopadnout. Páníček zapomněl, že je to živá bytost. Tomu se říká týrání zvířat. Co by asi říkal pániček, kdyby se ráno probudil a místo vlasů, měl potetovanou hlavu? Hrůza.

Od: millinek
Datum: 26.05.12 10:16

psovi je jedno co ma na zadech a aspon mu neni horko..me to jako tyrani neprijde, nerikam ze vylozene normalni, ale takhle prikre bych to neodsuzovala...

Datum: 26.05.12 11:59

Srst u psa má hned několik využítí a důvodů, nicméně kůže jim jako taková nevětrá - takže argument, že mu není horko, je zcela mimo. Je mu úplně stejně, ochlazuje se pomocí dýchání.

Neřeknu, když je oholený kvůli nějaké nákaze nebo ze zdravotního důvodu, ale tohle týrání je, stejně jako navlíkání psů do různých šatiček (nemyslím ty proti chladu, ale takové ty příšerné barevné oblečky), mysliveckých či námořnických oblečků, nebo když má pes třeba korále.

To je opravdu na pováženou, myslím samozřejmě psychiku majitele psa.

Datum: 26.05.12 10:59

Už jste viděl někdy chudáka psa?

Od: des*
Datum: 26.05.12 11:05

V tomhle hicu,mu je určitě fajn,nevím proč by měl být chudák,není zanedbaný,je fešák.

Datum: 26.05.12 11:16

Je to přitažené za vlasy - nebo spíš za chlupy... no, úplně normální to není, já bych to svému psovi neudělala, ALE ten pes je očividně dobře živený, čistý, naprosto zdravý... to stříhání si asi dvakrát neužíval, ale osobně pokládám za horší přístup barvení pudlíků namodro a pulírování čivav a trpasličích špiců do podoby nadýchaného chmýří. Tohle je sice takové "ehm", takové trochu přeťápnutí, ale nešílela bych z toho. Třeba je to Bavorák ;)

Datum: 26.05.12 11:18

stribrnak, asi vas naštvu, ale mi se to líbí. Viděla jsem minulý týden ríčbega (nevím, jak se to píše) a ten měl na konci zad vystříhanou pavučinu. Super!*jasne* Podumám a pokusím se něco podobného udělat Dorce *haha*

Od: krkovicka*
Datum: 26.05.12 12:09

Jo.Pravda taky se mi to líbi.Chudák není.Kdyby byl mlaceny a pohublý tak je to horší.
Od: poiu®
Datum: 26.05.12 12:33

"To je hnus, velebnosti. Du blejt!"

Od: hop®
Datum: 26.05.12 18:34

No, určitě zajímavý sestřih! *smich*

Ale pejsek vypadá spokojeně, určitě bych to týráním nenazval. Daleko méně se mi líbí třeba klasický střih pudlů, v tomhle je aspoň nápad a vtip! *palec*

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.