Půjčka 200 000,- kč u koho?!

Od: Datum: 26.05.12 11:16 odpovědí: 16 změna: 27.05.12 15:13

Dobrý den, prosím vás, je mi 21 let jsem svobodný,bez dětí,zaměstnaný - čistý měsíční příjem mám uvedený na 14 tisíc kč. Smlouvu mám na dobu neurčitou. Bohužel nemám učet u žádné banky. Žádnou půjčku,nebo splátky doposud nemám. Pouze si platím paušal. Bydlím s rodiči takže na bydlení také nepřispívám. Chtěl bych se zeptat. Nevíte kde by mi mohli dat půjčku 200 000,- kč? Nemá někdo podobný nějaké zkušenosti?V bankách a podobných půjčkách se absolutně nevyznám. 150 tis. bych chtěl využit na koupi vozu z bazaru, a 50 tis. na případné opravy atd.

Děkuji za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Tazatel požádal o uzavření vlákna. Respektujeme.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ggg
Datum: 26.05.12 12:32

A není lepší si koupit rovnou nové auto? Do 200.000,- by se nové dalo najít, než zbytečně investovat do ojetého..

Nejlepší je jít do České Spořitelny, tam dají půjčku skoro každému. Pokud půjdete do banky, i přesto by bylo dobré založit si bankovní účet...

Datum: 26.05.12 12:38

200 000 za auto z bazaru? Vždyť to už je pomalu na nové... Proč si nekoupíte v bazaru nějaké auto za 20 000? I taková auta se dají sehnat a slouží dobře. Jistě, nebude to žádné žihadlo, ale co byste chtěl.

Osobně mi přijde takto vysoká půjčka na auto z bazaru docela zbytečná.

Od: viky®
Datum: 26.05.12 12:54

Dobrý den. Človíčku, proč se chcete zadlužit, když nemusíte? Víte kolik let, se dá jezdit v autě, které koupíte v bazaru za 25.000 až 30.000,- Kč. Auto vám může sloužit i dva tři roky, ( nám sloužilo 4 roky) bez oprav a pak ho znovu můžete prodat a opět koupit něco ojetého. Ušetříte a hlavně nepřijdete o peníze. Jen můj názor.

doplněno 26.05.12 12:56:

Dodatek: Otázka zněla, kde si půjčit. Vždy jsme si půjčovali u České spořitelny. ( před lety) V dnešní době to chce obejít banky a zeptat se, jaké mají podmínky. Když jste bez dluhů, tak vám půjčí každý.

Od: martinxx1
Datum: 26.05.12 13:12

Sel bych do sporky;)Ale 200litru na ojete auto?*haha*to bych sel spis do noveho ale jak psala viky i za 30 se da koupit,segra koupila za 35 oktavku a tak 10 do ni dala takze ma slusne auto za 45 000

Datum: 26.05.12 13:13

dala do ni 10 i s ekodani 3000kc ;)

Od: pavlas777
Datum: 26.05.12 20:18

No nevím, ale jestli chce mladej zamachrovat, tak s novým autem do 200k rozhodně moc nezamachruje. Jinak je to dobrá volba, koupit za 200k nové...

Od: profiko*
Datum: 26.05.12 20:50

Nejde o machrování,ale chci si koupit Superb 1.9 TDi 96 KW , 2003 rv. a nahoru. A to se pohybuje kolem těch 150 000,-tis. Mám ještě Mondeo 2002 a Mitsubishi Carisma 1997. Jenže to Mitsubishi i kdybych chtěl i přes to že je na LPG tak už za moc neprodám,protože je hrozně překopané, a mondeo půjde na vrakoviště za 30 tisíc, protože je tam jistý problém s elektronikou,řídící jednotkou atd. a mě už nebaví vrážet do dalšího motoru dovezeného z anglie. Jenže já nechtěl názor na to jestli nové nebo staré auto. Mě spíš zajímalo esi s tím co jsem o sobě napsal mám šanci někde půjčku dostat...

Od: jirbar*
Datum: 26.05.12 21:17

Další abonent pro exekutory. Když na to nemám tak to nekupuji. Zvláště když se nejedná o životně důležitou věc.

Datum: 26.05.12 21:29

Smysluplná odpověd.

Datum: 26.05.12 22:25

Hele víš co ti řeknu? Na nějakej posranej plech na kolečkách se vykašli,to je tak akorát dobrý na balení pubertaček. Raději si šetři na bydlení. Nebo chceš bydlet u rodičů na do smrti?

Bydlení. To je smysluplná věc.

Datum: 26.05.12 21:33

Pujcku dostanes,ale pak to splacej,bejt tebou tak do pujcky nejdu nereknu pujcku do 50 000kc to treba tech 1500kc mesicne sezenes vzdicky ale je to tvoje vec

Datum: 26.05.12 22:22

Splátky chci max. 5 tisíc měsíčně , více ne. To jaký jsem napsal čistý měsíční příjem mám sice v papírech,ale protože jsem řidič z povolání tak asi většina lidí ví jak to funguje. Dostávám ještě zbytek peněz bokem na ruku + diety. Ale v papírech mám prostě čistý měsíční příjem ten co jsem uvedl v popisku svého dotazu ..

Datum: 27.05.12 07:52

vis co?ty vis nejlip jak na tom jsi a co si muzes dovolit,tak si zaloz ve sporce ucet a penize si nech poslat tam

Datum: 27.05.12 13:23

za rok se tu budes ptat, jak se vyhnout exekuci *smich* (vzpomen si na moje slova) , takovych jako ty sem uz poznal... ses akorat dalsi do rady. Uz jenom napad, v 21ti si brat 200tisicovou pujcku na auto je jako napad z hlavy malyho kluka a ne cloveka, kterej bude schopen x let splacet 200 tisic.

spis si nechutnej, ze bydlis v 21ti s rodicema, ani neprispivas na najem, ja bejt tvuj rodic, tak te zenu, ty osoba shnila a lina, ktera se o sebe neumi postarat ani v 21ti, ale uz se chce zadluzit tak obrovskym dluhem.

moje rada je takova: POKUD NA NECO NEMAS, TAK SI NA TO NEPUCUJ!

Od: ruze®
Datum: 27.05.12 13:57

Na bydlení nepřispíváte,na jídlo asi taky ne,no to se teda máte! Mít 14.000,-kapesné,to by se mi taky moc líbilo! Vy mladí chcete všechno hned a nejlépe už včera!Naberete půjčky,nedej bože přijdete o práci,dluhy porostou a exekutoři budou vesele klepat u vašich rodičů! Jste fakt ,,frajer,, a to nemluvím o tom,že i kdyby vám těch 200.000,-půjčku někdo dal,tak pěkných pár tisíc přeplatíte! Jo a auto nejezdí na vodu,pojistka,dvoje gumy,technická,olej,baterka...to vám pak už z toho,,kapesnýho,,moc nezbyde.Raději se nad sebou pořádně zamyslete a nežijte na úkor rodičů! *cert*

Datum: 27.05.12 15:13

No to ja bych si na auto nepujcil kdyz na to nemam tak si to nekoupim koncem roku si budu kupovat auto za cca. 30000kc a pocitam tak 10 do nej vrazim budu hledat auto s vymenenimi dily a od soukromich prodavacu,ne z bazace tipu aaa apod.muj plat je nanejvis 13000kc -3000 davam rodicum -1500 sporeni a jsem na 8500kc

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.