Nejste přihlášen/a.
Dnešním dnem jsem byl prijat k policii České Republiky a chtel sjem se zeptat nekoho kdo stím má zkušenost co bude dál? Škola výcvik nebo tak něco bylo mi oznámeno pouze že jsme přijat pod Mníšek pod Brdy nic více tak bych chtel vedet trosku do predu co me ceka dekuji za odpoved
Prioritně ve volném čase začněte studovat český jazyk. Už jen proto, aby vámi psané protokoly byly srozumitelné i obyčejným občanům. Kolegové vašemu písemnému projevu jistě porozumí.
K PČR se dnes asi dostane úplně každý...
Omlouvám se za to jak píšu nejsem tu na to abych dělal zkoužky z gramatiky ... chtěl jsem se tu poradit
prošel jsem již psychotesty , zdravotní a fyzickou prohlídkou ted už jen čekám co bude dál
Když už chceš psát o pravopise, tak začni u sebe inteligente... Jinak tě musím upozornit, že jsme na diskusním fóru a nepíšem diktát, takže se nad sebou malinko zamysli než začneš do někoho vandrovat!
Záleží na tom jaké máte vzdělání a k jaké složce PČR jste byl zařazen. Je obvyklé, že se absolvuje min. 3 měsíční školení, pak pro výkon služby potřebujete zbroják a pokud budete jezdit služebním autem a máte ŘP tak testy na řízení služebního vozidla.
liduš, krásné, že radíte, ale špatně... Nebylo by na škodu zeptat se přímo policistů na www.policista.cz. Jinak co vím, tak je nějaký asi měsíční kurz na zbraň, poté odborná příprava -tušim že 1 rok s nějakou praxí. Jinak zbroják nepotřebujete, pokud nejste u městské policie.
ben, nemyslím si, že je to špatně jelikož to není z mé hlavy, manžel 30 let u PČR dělal i u náboru. Policie chce hotové lidi a i když prochází nováček kurzem je zařazený do výkonu služby, zde je rozdíl na jaké místo a s jakým vzděláním jde podle toho je délka vzdělávání. Testy na řízení služebního vozidla¨se dělají každé 2 roky.
doplněno 24.05.12 14:47:Policisté nově přijatí ke službě pořádkové, železniční, dopravní, cizinecké policie, popř. ochranné služby, jsou po přijetí do služebního poměru povinni absolvovat základní odbornou přípravu.
Základní odborná příprava je rozdělena na část teoretickou a část odborné praxe, která probíhá zpravidla 1 měsíc před zahájením a 1-2 měsíce po skončení teoretické části.
Pro absolventy středních škol s maturitou, kteří jsou zařazeni ve službě pořádkové, železniční a dopravní policie (popř. ochranné služby), je celková délka trvání základní odborné přípravy 9 měsíců. Teoretická část je v rozsahu cca 6 měsíců a výuka probíhá ve středních policejních školách Ministerstva vnitra ČR v Praze, Brně, Holešově a Jihlavě. Část řízené praxe probíhá ve školním policejním středisku příslušného krajského ředitelství policie v trvání 3 měsíců.
doplněno 25.05.12 10:09:Ještě dodám k tomu zbrojáku, testy jsou jak teoretické tak praktické a zbroják je nahrazen služebním průkazem-platí pouze pro služební zbraň. Povinné střelby jsou min. 2x do roka i v průběhu služebního poměru (u vybraných složek, častěji).
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.