Jak se zbavit kocoviny?

Od: Datum: 23.05.12 10:04 odpovědí: 13 změna: 24.05.12 07:35

ahoj, poradíte mi prosím? oslavovali jsme maturitu a já se vzbudila s příšernou kocovinou...*blee*:D nemáte nějaké zkušenosti jak se jí co nejrychleji zbavit nebo co vám při ní pomáhá, když máte za chvíli zase normálně fungovat? díky za rady

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.12 10:10

Silný kuřecí vývar (to ale na dlouho), hodně pít neperlivé nápoje a klidně i tabletu "Vyprošťovák" - seženete v lékárně.

A taky se jít projít na čerstvý vzduch, to hodně pomáhá.

Od: mowla*
Datum: 23.05.12 10:11

ˇPředávkovat´ se vitamínem C - citrony, pomeranče... K tomu hodně pít třeba slabý čaj...

Od: petrpan*
Datum: 23.05.12 10:11

Hele já se vždycky vyprázdnim :D najim a jdu se projít na hlavu si vemu ibalgin a je to ;) nic víc neporadim ... nejhorsi je se válet v postely a nic nedělat :D

Od: seznammih*
Datum: 23.05.12 10:47

Pohyb a myslet na něco jinýho, než jak je ti špatně :) věř mi bylo mi taky pšatně a pak jsem s kocovinou musela jít na brigádu do tesca ke grillu :D a jako mávnutím proutkem už mi pšatně nebylo :) Jinak prej pomáhá kola, mátovej čaj, kuřecí vývar, jíst suchej rohlík, nebo prej pomáhá sníst něco hodně mastnýho a tučnýho (třeba hambáč :) ). Nejhorší je se jen tak válet v posteli :)

mě teda udělá dobře, když jsem celý dopoledne na záchodě s hlavou v míse a pak už je to odpoledne lepší, ale tahle metoda asi není pro každýho ...

Datum: 23.05.12 11:06

Na kocovinu? POHYB, PRÁCE. A to myslím vážně. Vyzkoušel jsem sposut u věcí a nic nebylo tak dokonalé jako pohyb. A nebo spánek

Vývar, česnekačka, tableta Vyproš´ťovák (což je obyčejná jedlá soda) pomáhají částečně. A taky pivo. To mi pomůže taky dočasně. A ne vždy se to může.

Takže za mě, pokud to jde, pohyb-procházka, kolo, brusle. Ale začni pomalu, jednou jsem se málem hodně vysekal :(

Datum: 23.05.12 11:24

Hodně pít neperlivé nápoje,vitamín C a rozproudit oběhový systém aby alkohol rychleji vyprchat,ležením v posteli to bude nekonečně dlouhý boj..*zed*

Od: ladaadal*
Datum: 23.05.12 11:29

Čerta vyženeš ďáblem - dej si panáka nebo studené pivo a můžeš vyrazit. Pokud ovšem neřídíš.

To musíš zjistit sama. Někomu pomáhá studené mléko, někomu panák, někomu kyselá okurka nebo zelí. Někomu vůbec nic - ty na tom jsou nejhůř a většinou nejmíň pijou*smich*

Od: bena*
Datum: 23.05.12 14:08

Určitě můžu doporučit sumáky Vyprošťovák a hlavně hodně pít. určitě je dobré si koupit šumáky s vitamíny, dají se sehnat od nějakých 16 korun v diskontu či supermarketu...

určitě je odbý jít na čerstvý vzduch a místnost dobře vyvětrat

Datum: 23.05.12 15:49

tak za prvé dostatek spánku po večírku, potom si dát silný vývar, popř. česnečku, hodně pít (neperlivá voda), plus mezi tím si vždy loknout malého množství coca coly a jít se projít. To by mělo zabrat

Od: jirbar*
Datum: 23.05.12 18:13

Radši bych ji předcházel. To znamená nechlastat, zvláště když to neumím.

Datum: 23.05.12 19:04

díky moc všem :) už jsem v cajku...*frajer*

Od: bmbx®
Datum: 23.05.12 19:25

Během pití si dát čokoládu (hořkou a čím víc procentní tím lépe) a druhý den se kocovina nedostaví ;)

Od: lilit
Datum: 24.05.12 07:35

Chce to vitamíny. Většinou bohatě postačí hodit si do sklenice dvě rozpustné tabletky multivitamínu a je to... (nekonzumovat často, doporučená dávka je tableta denně...kocovina je ale zvláštní případ)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.