Google Chrome

Od: Datum: 21.05.12 20:23 odpovědí: 5 změna: 26.05.12 13:42

Vzhledem k tomu,co tu občas čtu,tak bych rád položil jednu otázku.Je dle Vás tenhle prohlížeč dobrý,nebo ,,čertův vynález?*smich*A ktomu tento článek...

http://novinky.cz.feedsportal…t0Eexplorer0Bhtml/story01.htm

doplněno 21.05.12 20:26:

A děkuji za odpovědi!:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 21.05.12 20:48

Trošku bych rád objasnil situaci.Statistiky Statcounteru nejsou zcela jasné a trošku zkreslené. Google Chrome "podvádí", protože stránky přednačítá a když je uživatel nenavštíví, tka je prostě Stat counter započítá.

Statcounter narozdíl třeba od Net Applications, protože čerpá z absolutních čísel. jako vysvětlení použiju citaci z článku ze Žive.cz, protože tam je to pěkně a jasně napsané "Zkrátka pokud StatCounter zaznamená jen 2% měření z Brazílie, bude s tím počítat i v celosvětovém účtování. Podle statistiky internetové populace však Brazílie reprezentuje 4%, proto by v NetApplications vynásobili takové měření dvěma.".

Navíc soudruzi ze Statcounteru podle článku z Živě.cz nemají dostatek měření. Internet Explorer zde má totiž svou baštu, dudiž důkazem ČLR třeba.

Osobně google nemám rád, hlavně z důvodu, že odesílá docela citlivé údaje do googlu a hlavně jakým způsobem se šíří, to je až nechutné. Vnucovat někomu něco je na úrovni dealerů z nějakých předváděcích akcí.

Nechci stranit Internet Exploreru, ale google je znám svým podvodem v jednom nejmenovaném testu bezpečnosti internetových prohlížečů. Oný test sponozoval google. A který prohlížeč si myslíte, že vyhrál? Chrome. Ovšem jiné bezpečnostní testy prohlížečů (například od NSS Labs, které se dají považovat za seriózní) tvrdí, že oným nejbezpečnějším prohlížečem je právě Internet Explorer.

A abych Vám, ahasver4 odpověděl na Vaší otázku. Chrome je sice prohlížeč dobrý, ale když chci soutěžit na poli konkurence. tak čestně.A není to jen o Google Chrome, ale do těch čísel je i započítán open-source derivát Chromium (který není tak napojený na google a používají ho spíš Linuxáci).

A též bych nerad, aby si někdo myslel, že bych si chtěl zde na tomto přihřívat svou polívčičku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axlik*
Datum: 21.05.12 21:01

Hodně navštěvuji porno, ví to o mě google? :D :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.12 22:24
avatar

Je ok. Největší výhodou asi to, že je brutálně rychlej. Na druhou stranu hledat něco v historii je na palici, nemluvě o tom, že starší věci tam prostě nejsou (oproti jiným prohlížečům, kde sice jsou, ale trvá tejden, než se to všechno načte).

Žádnýmu šmírování neuvěřím, dokud to neuvidím na vlastní oči v nějakým logu. S vypnutým odesíláním statistik a pádů Googlu jsou jedinou komunikací dotazy do adresního řádku, kdy to napovídá odpovídající weby podle psaných slov, nic dalšího jsem nikde neviděl.

Na novým kompu silně uvažuju o tom, že přejdu na Operu nebo Safari. Jen si z těch tří pořád nemůžu vybrat *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.12 22:39
avatar

Leta jsem škobrtal s IE a pak mě vezli do špitálu a já tam na JIP strávil měsíc.Takovou nudu si vůbec nemohu dovolit,tak jsem se tam vnutil na internet,tam jsem objevil chrome,tajně jim ho nainstaloval a pak si užíval.Doma už nebyla jiná volba.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ahasver4*
Datum: 26.05.12 13:42

Ještě jednou všem děkuji za odpovědi.Deset hlasů není moc ale jako vzorek asi stačí.Devadesát k deseti je výsledek,který jsem tak trochu čekal.Uživateli je jedno jestli o něm nějaký prohlížeč něco sbírá,to ostatně dělá kde co a kde kdo...:)Pro něj je důležitá rychlost a ta je u Chrome výtečná,jak výše psal kolega,jestli to tak mohu napsat,dzordz.Tak se mějte a užívejte si svůj vyvolený prohlížeč.Ať je jakýkoli...;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.