Jsou určitě zmrzlé

Od: Datum: 19.05.12 22:42 odpovědí: 4 změna: 21.05.12 08:29

Nevím jak u vás, ale u nás mrzlo až praštělo a třešně vypadají zmrzle *zed*Co vy na to,je po úrodě?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 19.05.12 22:47

Zřejmě ano.Sám odborník řekl že když peckoviny projdou mrazem nic se neděje.Ale jestliže mráz trvá 8-10h bude po úrodě.Řeší to skoro každý zahrádkář.No,uvidíte:(

Od: viky®
Datum: 20.05.12 00:55

Dobrý den. U nás také mrzlo. Vaše třešinky, jsou definitivně zmrzlé. My jsme každý večer, všechny stromy, kterým hrozilo omrznutí, stříkali vodou, nejen na zem, ale i korunu. Některá místa u třešně, jsou také chycená, ale většina stromu to přečkala, nějaká úroda u nás bude.

Datum: 20.05.12 07:32

Milá Cituško, nepotěším Vás, jsou určitě zmrzlé. Nám třešinka vydržela. Omrzly natě brambor, což ale nevadí, ty porostou dál. Horší je, že jsem si už koupila a zasázela rajčata a ta jsou na tabák. Měla jsem je nechat a nasadit později. Ale už hodně roků u nás nebyla taková zima o zmrzlých, jako letos. Zaváhala jsem. Člověk se učí celý život. Snad příští rok bude lepší. Jaga.

Od: fran
Datum: 21.05.12 08:29

Květy azalky, co jsou normálně pěkné tak 14 dní, úplně zbéžověly. Kvetoucí Srdíčko neboli Dicentra je takové pochroumané. Také mám podezření na značný mráz.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.