Jak zjistit cenu jízdenky?

Od: Datum: 28.12.12 19:23 odpovědí: 15 změna: 28.12.12 21:03

Ahoj, chtěla bych se zeptat asi na takovou docela jednoduchou otázku :D ... Je mi 15 bydlím v Ústí nad Labem a potřebuju se dostat z hlavního nádraží do Děčína .. :D Nemam jízdenku a ani nevím kde to zjistit na internetu ... potřebuji jen jízdenku tam a zpět na vlak jen na jediný den :DNemohl by mi někdo prosím pomoct ...? Nemůžu se zeptat rodičů protože .. no .. oni by mě tam nepustili ale já tam potřebuju jet a tak se nemůžu obrátit na ně :D Předem děkuji :D Stačil by mi jen odkaz a při nejlepšim nějaká rada .. vlakem jsem jela jen jednou s rodiči a nebo se třídou :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.12 19:30

Mrkni na IDOS.cz, tam Ti to pak napíše údaje ke spoji.

Mně to napsalo tohle, když jsem zadal ústí až děčín: Celkový čas 16 min, vzdálenost 23 km, cena 39 Kč

Od: evaaaaaaaaaaaa
Datum: 28.12.12 19:36

Moc děkuji :D já jsem něco hledala ale tak trochu jsem se v tom nevyznala :D jen mamka nesmí zjistit že někam jedu nebo mě zabije :D.

Datum: 28.12.12 19:42

Jsi nerozumná ,máš se svěřit a jistě najde mamka porozumnění- nejsi už malá holka .

Ale jestli utečeš tak se tak budeš chovat - jako malá nerozumná holka.

A nedej bože, aby se něco přihodilo, jak to pak budeš vysvětlovat.

Mamka ti už pak nikdy nebude věřit.

Datum: 28.12.12 19:33
zkus www.jizdenka.cz - tam si zadas co potrebujes ;)
Od: askmenow*
Datum: 28.12.12 19:35

Moc nechápu, co konkrétně potřebuješ poradit... Dojdi na Hlavní nádraží a kup si u pokladny lístek, řekni odkud kam a pokud se chceš vracet stejný den, řekni, že chceš rovnou zpáteční, je to levnější.

Spoje najdeš tak, jak radil rádce nade mnou.

doplněno 28.12.12 19:45:

Ovšem radím ti nejezdit nikam bez vědomí rodičů. Můžeš tím na spoustu let ztratit jejich důvěru! Stojí ti to za to? Vážně?

Datum: 28.12.12 19:50

No .. důvěru rodičů .. tátu stejně nezajímá kde jsem .. většinou ani neví že jsem doma navíc na mě furt řve .. máma ta je furt v práci a chodí domu v půl desátý .. v Ústí mam jen jedinou kamarádku .. a navíc je to jen jeden den ... to jim to bude tolik vadit?

Datum: 28.12.12 19:53

Být tvůj rodič, to, že bys mi zatajila, kam jedeš, by mi vadilo hodně.

A mohu se zeptat, proč chceš jet do jiného města?

Datum: 28.12.12 20:00

Za jednim klukem ale tak .. dobře když to rodičům neřeknu bude jim to hodně vadit ale když jim to řeknu tak mě tam nepustej ...

Datum: 28.12.12 20:03

Tak hlavně doufám, že toho kluka znáš dobře a OSOBNĚ. Pokud se tajně chystáš jet např. za někým, koho znáš třeba jen z chatu, koleduješ si o velký půšvih.

A mimochodem, proč ten kluk nepřijede za tebou?

doplněno 28.12.12 21:05:

?

Datum: 28.12.12 19:56
Nebudu te odrazovat jako vsichni ostatni, ale prosim te, udelej to tak, aby to nezjistili, kdyz uz jim to nereknes. A to udelat, je vazne tezke, chce to vsechno dobre promyslet.
doplněno 28.12.12 20:03: A kdyz za klukem, tak nezapomen na ANTIKONCEPCI!
Datum: 28.12.12 20:08

Tu snad potřebovat nebudu .. jdeme jen ven :D

Datum: 28.12.12 20:20

Co ty víš, člověk nikdy neví... ;) Jen sebou určitě mobil a kdyby se choval podezřele nebo si něco dovolil bez tvého souhlasu okamžitě volej, třeba i policii. Ideální by ale bylo, kdyby s tebou jela ještě nějaká osoba, jako např. sourozenec, kamarád/ka, teta, strejda, babička. Vaše by pak trefil šlak nejen z toho, že jsi tam byla za jejich zády, ale i z toho, že budou prarodiče.

Datum: 28.12.12 20:33

No .. každopádně děkuji za odpovědi .. všechno si to ještě v hlavě rozmyslím :D Mobil nosím sebou vždycky tak zavolat můžu a nevím no .. uvidím jak se nakonec rozhodnu :D Kdyžtak sem paknapíšu jak to dopadlo a fakt moc děkuji :)

Datum: 28.12.12 20:36
Hodne stesti, at uz se rozhodnes jakkoliv.
Od: buss®
Datum: 28.12.12 21:03

Nezavoláš nikde když dostaneš po hubě, nebuď naivní. Když po tom tak toužíš, nech doma kam jedeš a za kým.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.